Opony Rolnicze Nokian
Darmowy katalog stron Limey.pl

Opony Rolnicze Nokian

Hurtownia TRANS-GUM istnieje na Podkarpaciu od 2006 roku. Czynimy duże starania, aby naszych Klientów obsługiwać kompleksowo oraz profesjonalnie. Główną część oferty stanowi sprzedaż opon. Mamy do zaoferowania Państwu: opony rolnicze nokian, opony leśne nokian, koła tarczowe, opony do wózków widłowych, opony do koparek, opony budowlane, opony nietypowe, a dodatkowo felgi rolnicze. Sporym popytem cieszą się ostatnio wielozadaniowe opony rolnicze, które używane są nie tylko do maszyn rolniczych, lecz także drogowych czy też użytkowanych w lesie. Oferowane u nas opony ciężarowe mają swoich Klientów wśród największych firm z regionu i nie tylko.

Dla naszych Klientów świadczymy usługi wulkanizacyjne, również montujemy i demontujemy opony. Pracujemy na sprawdzonym sprzęcie najlepszych światowych producentów, oferujemy usługi naprawcze oraz serwisowe. Do kooperacji zapraszamy nie tylko osoby indywidualne, ale także producentów oraz pośredników na rynku opon. Dzięki sieci sprawdzonych i lojalnych odbiorców możemy sprzedać każde ogumienie w bardzo atrakcyjnej cenie.

Szczegóły strony www.transgum.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.