Biuro Rachunkowe Kaweccy. Będzin. Sosnowiec. DG.
Darmowy katalog stron Limey.pl

Biuro Rachunkowe Kaweccy. Będzin. Sosnowiec. DG.

Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.

Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe: podatkowej księgi przychodów i rozchodów ksiąg rachunkowych ryczałtu ewidencjonowanego rejestru zakupu i sprzedaży VAT ewidencji środków trwałych i wyposażenia deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT sprawozdań finansowych dokumentacji i rozliczeń z ZUS obsługi kadrowo-płacowej firm m. in.: umowy o pracę, umowy zlecenia, listy płac reprezentowania klienta w US, ZUS i innych instytucjach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa wyprowadzania zaległości podatkowych sprawozdań statystycznych do GUS rocznych zeznań podatkowych pomocy przy rozpoczęciu działalności innych usług według potrzeb i życzenia klienta.

Pomagamy odzyskać zapłacony za granicą podatek. Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz wykonujemy Świadectwa Energetyczne, Certyfikaty Energetyczne. www.kaweccygroup.pl

Szczegóły strony www.kaweccygroup.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.