www.oftex-opole.pl

Zaćma to jedna z najczęściej występujących chorób w ostatnim czasie. Powoduje widzenie jak przez mgłę i prowadzi do systematycznego pogarszania się wzroku, a w sytuacji braku leczenia nawet to utraty widzenia. Klinika Okulistyczna Oftex w Czechach, z polskim przedstawicielstwem w Opolu, przeprowadza zabiegi usuwania zaćmy (katarakty) w ramach dyrektywy transgranicznej. Oznacza to, że na operację nie oczekuje się w kolejkach, a sam zabieg refundowany jest w pełni przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Operacja zaćmy trwa zaledwie 20 minut, odbywa się w znieczuleniu miejscowym, przy pełnej świadomości Pacjenta. Dzięki temu pozbędziesz się choroby szybko, bezpiecznie i bezboleśnie. Wygraj z zaćmą raz na zawsze i odzyskaj dawny, ostry wzrok. Zapraszamy na www.oftex-opole.pl

  • Adres witryny: www.oftex-opole.pl
  • Data dodania: 23.06.2017 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 0
  • Wyświetleń: 46
  • CTR: 0%
Oceń stronę

Ocena: 6.0/10 (2 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Masaż Wadowice

gabinet-baobab.com »Dodano - 30.10.2016

Masaże lecznicze i relaksacyjne, masaże dla dwojga, fizjoterapia, zabiegi pielęgnacyjne na ciało to tylko część oferty Gabinetu Masażu Baobab. Dzięki naszym usługą Twoje ciało odzyska jędrność i harmonię. Liczne promocje czynią naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną. Nie masz pomysłu na prezent kup Bon Upominkowy na ... zobacz szczegóły wpisu »

Kurs pierwszej pomocy

www.stayandplay.pl »Dodano - 13.12.2010

STAY & PLAY to krakowska grupa pasjonatów ratownictwa medycznego. W ramach swojej działalności specjalizujemy się w organizowaniu profesjonalnych szkoleń z pierwszej pomocy dla firm, instytucji i organizacji a także dla rodziców.Kursy pierwszej pomocy zamknięte dla firm prowadzimy na terenie całej Polski, szkolenia... zobacz szczegóły wpisu »

Pierwsza pomoc

www.ratowniczy.net »Dodano - 02.02.2011

Pierwsza-pomoc.net to specjalistyczne forum dyskusyjne poświęcone tematyce tzw. ratownictwa przedmedycznego, czyli pierwszej pomocy udzielanej przez świadków zdarzenia przez przyjazdem karetki pogotowia. Forum prowadzone jest przez grupę ratowników medycznych, którzy dzielą się swoją wiedzą popartą wieloletnim doświadc... zobacz szczegóły wpisu »

Ciąża - kalendarzdniplodnych.pl

www.kalendarzdniplodnych.pl »Dodano - 29.04.2011

Często podczas starań o potomka wysiłek niweczy brak właściwej determinacji, wiedzy odnośnie funkcjonowania organizmu ludzkiego. Aby lepiej zrozumieć kwestię płodności, niepłodności, zajścia w ciążę, warto uprzednio przeanalizować, wydawać się może, zasadnicze elementy funkcjonowania naszych ciał. Wszystka ta wiedza zo... zobacz szczegóły wpisu »

Turnusy rehabilitacyjne

www.revital.pl »Dodano - 03.08.2011

Revital to ośrodek rekreacyjny znajdujący się w Bornem Sulinowie. Ośrodek gwarantuje dodatkowe atrakcje, takie jak jazda konno czy wycieczki rowerowe. Klienci ośrodka mogą korzystać z kawiarni, parkingu czy sali gimnastycznej. Dla gości z rozmaitymi schorzeniami organizowane są turnusy rehabilitacyjne. Specjalnością Re... zobacz szczegóły wpisu »