szczepaniak-psychology.eu

Psycholog, psychoterapeuta i coach Jolanta Szczepaniak zaprasza do swojego gabinetu w Warszawie na Muranowie lub na psychoterapię online.
Udzielam konsultacji i pomocy w kryzysie w następującym zakresie:
- terapia uzależnień
- psychoterapia rodzin
- psychoterapia par
- psychologia par
- diagnoza psychologiczna
- diagnoza zawodowa
- coaching
Od wielu lat służę wsparciem psychologicznym osobom przechodzącym kryzys.
Zapraszam wszystkie osoby które czują się osamotnione, mają problem w relacjach, problemy zawodowe lub w jakiś sposób nie radzą sobie w życiu.
Wspólnie poszukamy rozwiązań dla Twoich problemów oraz możliwości dla dalszego rozwoju.

  • Adres witryny: szczepaniak-psychology.eu
  • Data dodania: 23.06.2017 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 0
  • Wyświetleń: 57
  • CTR: 0%
Oceń stronę

Ocena: 7.0/10 (2 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Psychoterapeuta Rybnik

www.pracownia-feniks.pl »Dodano - 13.01.2011

Zapraszamy do naszego gabinetu. Uwierz, że jest ktoś kto może ci pomóc. wykorzystujemy wiele technik tak aby nasze działania odniosły sukces. W psychoterapii ericksonowskiej terapeuta kieruje się zasadą, że każdy człowiek jest wyjątkowy i niepowtarzalny i w każdym tkwią zasoby. Celem terapii jest ich uruchomienie, wywo... zobacz szczegóły wpisu »

Leczenie alkoholizmu, terapia uzależnień

www.horizon.info.pl »Dodano - 10.02.2011

Twoja droga do zdrowia zaczyna się od Ciebie. Teraz, skoro podjąłeś/podjęłaś już decyzję o zmierzeniu się ze swoim problemem, następnym krokiem powinno być wybranie najlepszej dostępnej pomocy - to od jej jakości zależy, czy uda Ci się odzyskać wolność i kontrolę nad swoim życiem.Przejście detoksykacji - oczyszczenie o... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapia - Psychosfera.net

www.psychosfera.net »Dodano - 03.05.2011

Robiąc naszą stronę chcieliśmy żeby zawierała ona nie książkowe wiadomości na temat depresji, psychiatrii czy neurologii, ale interesujące artykuły, które traktowałyby o tych naukach nieco z innej beczki. Nie znajdą u nas Państwo zatemksiążkowej definicji psychoterapii. Natomiast jest to strona dla każdego kto chciałby... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog Warszawa

www.psycholog-psychoterapia.com »Dodano - 14.05.2011

Świat jest coraz bardziej złożony. Proste problemy przytłaczają nas, nie jesteśmy w stanie nad sobą panować, nie mamy poczucia bycia zrozumianym i zadowolonym. Instytut Partnerstwa to miejsce, gdzie każdy otrzyma pomoc psychologiczną odpowiednią do indywidualnej sytuacji. Jesteśmy przekonani, że poczujecie się Państwo ... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog Warszawa CPP.eu

www.cpp.eu »Dodano - 06.01.2015

Jeśli masz problem z życiem osobistym, zawodowy albo rodzinnym i chcesz to zmienić, jeśli jesteś na zakręcie życiowym i chcesz uzyskać w tej kwestii pomoc, a może chodzi Ci o zmianę swojej pozycji lub wizerunku? Zależy Ci na tym aby ulepszyć swoje kompetencje zarówno społeczne jak i osobiste bądź podwyższyć kwalifikacj... zobacz szczegóły wpisu »