www.starydziwnow.pl

Ośrodek wypoczynkowy w okolicach Pobierowa, który łączy w sobie najlepsze cechy zarówno miejsca do spędzenia urlopu, jak i obiektu spa (jest tu bowiem gabinet zabiegów upiększających, w którym można zamówić kąpiele zdrowotne, masaże odprężające oraz zabiegi upiększające). Co więcej, oprócz części typowo wypoczynkowej posiadamy również salę konferencyjną, na której można urządzać sympozja oraz imprezy biznesowe - tym bardziej, ze posiadamy odpowiedni sprzed nagłaśniający znacznie ułatwiający organizację tego rodzaju wydarzeń.

  • Adres witryny: www.starydziwnow.pl
  • Data dodania: 01.01.2015 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 5
  • Wyświetleń: 1507
  • CTR: 0.33%
Oceń stronę

Ocena: 3.5/10 (14 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Kraków restauracje

www.krak360.pl »Dodano - 03.02.2011

Krak360.pl to portal promujący najlepsze obiekty turystyczne w Krakowie. Podstawą portalu są Panoramy Sferyczne pozwalające na Wirtualny Spacer, praktycznie po każdym miejscu. Teraz możesz wirtualnie zwiedzać Kraków, zobaczyć najbardziej znane zabytki Krakowa, Wawel, Bramę Floriańską, Barbakan, i wiele innych ciekawych... zobacz szczegóły wpisu »

Kwatery Ustka

www.villawenel.pl »Dodano - 11.02.2011

Każdemu z nas należy się czasem odpoczynek. Chodzi tutaj o wyrwanie się od pracy, szkoły czy codziennych obowiązków. Wydaje mi się, że każdy powinien raz w roku przynajmniej na tydzień wyjechać. Odpowiednim miejscem z pewnością byłaby nadmorska miejscowość, taka jak Ustka. Cieszy się ona szczególną popularnością wśród ... zobacz szczegóły wpisu »

noclego.docel.pl

noclego.docel.pl »Dodano - 03.01.2015

Baza noclegowa,kwatery, hotele i inne. Wszystko dostępne w jednym miejscu.Rezerwacja internetowa, apartamentów, pokoi, domów. Wszystko to możliwe na tej stronie, rezerwacja dom w górach, dom nad jeziorem. Cała polska w jednym miejscu.... zobacz szczegóły wpisu »

Noclegi nad morzem - e-wczasy.pl

www.e-wczasy.pl »Dodano - 08.01.2015

Portal noclegowy e-wczasy to bogata baza sprawdzonych - pewnych noclegów w Polsce. Z nami zorganizujesz wyjątkowe wczasy nad morzem, w górach czy innych pięknych zakątkach Polski. Tanie i komfortowe noclegi dla każdego w różnych kategoriach.... zobacz szczegóły wpisu »

czasurlopu24.pl - Baza noclegowa

czasurlopu24.pl »Dodano - 31.12.2014

Już niebawem zacznie się kolejny sezon urlopowy w polskich ośrodkach wypoczynkowych nad morzem, planujesz wyjazd w te rejony, szukasz pewnych ofert wypoczynkowych dla siebie i znajomych, zapraszamy do naszego portalu.... zobacz szczegóły wpisu »