Strony związane z hasłem 'imprezy integracyjne':

Imprezy integracyjne, team building

www.teamandpersonal.pl »Dodano - 30.03.2011

Zapraszamy na naszą stronę,zespołu który poświęcił się diagnozie i rozwojowi zespołów biznesowych. Z nami twój wyjazd czy impreza integracyjna będą niezapomniane, a szkolenie biznesowe pozwoli poszerzyć horyzonty.Dlaczego jesteśmy unikalni? Świadczą o tym nasze referencje i praca naprawdę z najlepszymi. Nie jesteśmy na... zobacz szczegóły wpisu »

Konferencje/ sale konferencyjne

www.osrodki-konferencyjne.pl »Dodano - 06.04.2011

Konferencje czy szkolenia, to nie tylko zdobycie nowych umiejętności czy podwyższenie kwalifikacji, ale to również czas na integracje pracowników czy wspólnie spędzony czas na zawodach.Ośrodki konferencyjne prześcigają się z różnymi ofertami, które można wykorzystać przy organizacji szkolenia czy konferencji np. - zwie... zobacz szczegóły wpisu »

Mazury, wczasy na mazurach, ośrodek wczasowy

osrodekdanusia.pl »Dodano - 19.01.2011

Ośrodek Wczasowy Danusia I położony jest na Mazurach, w Lidzbarku Welskim, na terenie Welskiego Parku Krajobrazowego. Ośrodek Wczaswoy usytuowany jest nad brzegiem Jeziora Lidzbarskiego, w środku lasu mieszanego. Do centrum miasta odległość wynosi ok. 2 km. Ośrodek Wczasowy jest ogrodzony, znajdują się w nim dwu, trzy ... zobacz szczegóły wpisu »

Elite music, pomysł - realizacja - skuteczna integracja

www.elite-music.pl »Dodano - 17.03.2011

Szukasz pomysu na imprezę w firmie? Skorzystaj z naszego doświadczenia. Zapewniamy wspaniałą zabawę i niezapomniane wrażenia. Zajmujemu się kompleksową organizacją imprez dla firm: zarówno uroczystości firmowych, gal i bankietów, jak i imprez integracyjnych. Oferujemy przygotowanie i realizację pikników firmowych. Orga... zobacz szczegóły wpisu »

Pokazy rycerskie - Kuźnia Kultury

www.kuzniakultury.com »Dodano - 16.01.2011

Kuźnia Kultury zajmuje się rekonstrukcją życia w dawnych wiekach. Odtwarzamy umiejętności naszych przodków (walka białą bronią, taniec dawny, rzemiosło dawne), życie codzienne, kulturę i sztukę (dawny artysta, bogate stroje, kultura dworska).Oferujemy pokazy walk rycerskich, pokazy walki białą bronią, event historyczny... zobacz szczegóły wpisu »

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »