www.pasiekaambrozja.pl

Portal poświęcony tematyce pszczelarstwa, produktom pszczelim w naturalnym ich zastosowaniu w lecznictwie pozyskiwane przez nas produkty pszczele pochodzą z ekologicznie czystych z kątków Pod Babiogórskiego Parku Narodowego otoczonego otuliną .Nasze Gospodarstwo Pasieczne to wieloletnia tradycja pozyskiwaniu miodów o najwyższej jakości które mają zaszczyt gościć na wystawach regionalnej żywności i być degustowane przez najwytrawniejszych smakoszy dobrego jadła Pasieka Ambrozja jest wielokrotnym zdobywcą laur w tej prestiżowej małopolskiej imprezie jakim jest Małopolski Festiwal Smaku Portal nie tylko przedstawia walory miodów odmianowych i a także filmy nagrane przez prowadzącego pasieczysko gdzie można popatrzeć jak przebiega hodowla pszczół, na forum można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy związanych z prowadzeniem pasieki a także pozyskiwaniem jakże cennych naturalnych produktów z ula. Zapraszamy

 • Adres witryny: www.pasiekaambrozja.pl
 • Data dodania: 30.01.2011 roku
 • PageRank: PR
 • Kliknięć: 60
 • Wyświetleń: 1774
 • CTR: 3.38%
Oceń stronę

Ocena: 6.6/10 (37 głosów)

Komentarze:

 • Cordovan » Raportuj komentarz

  Mam nadzieję że podobnie jak mnie strona będzie się każdemu pszczelarzowi podobała i będzie dla każdego cennym źródłem informacji związanych z pszczelarstwem a dla szukających naturalnego miodu dla siebie i swoich rodzin a także odkładów pszczelich pozwoli trafić do sklepiku internetowego w którym można wszystkie te produkty nabyć.

  Data dodania: 01 02 2011

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Encyklopedia Lotnictwa Polskiego 1918 - 1920

bequickorbedead.cba.pl »Dodano - 19.01.2011

Strona zawiera opisy i historię samolotów z okresu I wojny światowej, występujących w barwach lotnictwa polskiego w okresie wojny polsko - bolszewickiej. Dodatkowo na stronie encyklopedii znajdują się niezbędne fotografie, tabele i zdjęcia. Wszystkie samoloty zostały pogrupowane w odpowiednie kategorie, w zależności od... zobacz szczegóły wpisu »

Zespół na Twoje wesele

www.zespol-acustic.eu »Dodano - 25.07.2011

Dobry zespół muzyczny na weselu to połowa sukcesu - niektórzy twierdzą, że nawet więcej. Dlatego jesteśmy zespołem który potrafi wyczuć chwilę, nastrój, klimat. Jesteśmy elastyczni, pozwala nam to z jednej strony dopasować się do aktualnej sytuacji, a z drugiej - twórczo, z inwencją i kunsztem ją kształtować. Jesteśmy ... zobacz szczegóły wpisu »

Fotografie ślubne Wrocław- paulagracja

www.paulagracja.com »Dodano - 10.06.2011

Wyjątkowa sprawa, jaką jest ślub, potrzebuje odpowiedniego uchwycenia. Zapewniają to fotografie ślubne wrocław zrealizowane przez fachowego fotografa, który jest wyposażony w adekwatny przyrząd i zdolności. fotografia weselena wrocławślub powiązany jest z wieloma przygotowaniami, ale ma być sposobnością, którą będzie s... zobacz szczegóły wpisu »

oprawa-muzyczna.bydgoszcz.pl

www.oprawa-muzyczna.bydgoszcz.pl »Dodano - 31.12.2014

Ten kto wkracza w etap małżeństwa w swoim życiu na pewno spotka się z problemem organizacji ślubu a także z każdą kwestią, która się przy tym nadarzy. Najważniejszą jest naturalnie oprawa muzyczna wesela. Któż to jest w stanie sobie wyobrazić jak przebiegałaby impreza weselna bez kapeli na wesele. Dla wszystkich jest t... zobacz szczegóły wpisu »

Zespół Muzyczny Hey City

www.heycity.pl »Dodano - 01.01.2015

Hey City to najlepszy wybór na wesele, studniówkę. Hey City to profesjonalny CoverBand o nieprzeciętnych umiejętnościach wokalnych i instrumentalnych z doświadczeniem scenicznym. Hey City dostarcza niezapomnianych wrażeń poprzez różnorodny repertuar, profesjonalne wykonanie i wysokiej klasy sprzęt.Wejdź na stronę www.h... zobacz szczegóły wpisu »