www.pasiekaambrozja.pl

Portal poświęcony tematyce pszczelarstwa, produktom pszczelim w naturalnym ich zastosowaniu w lecznictwie pozyskiwane przez nas produkty pszczele pochodzą z ekologicznie czystych z kątków Pod Babiogórskiego Parku Narodowego otoczonego otuliną .Nasze Gospodarstwo Pasieczne to wieloletnia tradycja pozyskiwaniu miodów o najwyższej jakości które mają zaszczyt gościć na wystawach regionalnej żywności i być degustowane przez najwytrawniejszych smakoszy dobrego jadła Pasieka Ambrozja jest wielokrotnym zdobywcą laur w tej prestiżowej małopolskiej imprezie jakim jest Małopolski Festiwal Smaku Portal nie tylko przedstawia walory miodów odmianowych i a także filmy nagrane przez prowadzącego pasieczysko gdzie można popatrzeć jak przebiega hodowla pszczół, na forum można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy związanych z prowadzeniem pasieki a także pozyskiwaniem jakże cennych naturalnych produktów z ula. Zapraszamy

 • Adres witryny: www.pasiekaambrozja.pl
 • Data dodania: 30.01.2011 roku
 • PageRank: PR
 • Kliknięć: 60
 • Wyświetleń: 1690
 • CTR: 3.55%
Oceń stronę

Ocena: 6.6/10 (37 głosów)

Komentarze:

 • Cordovan » Raportuj komentarz

  Mam nadzieję że podobnie jak mnie strona będzie się każdemu pszczelarzowi podobała i będzie dla każdego cennym źródłem informacji związanych z pszczelarstwem a dla szukających naturalnego miodu dla siebie i swoich rodzin a także odkładów pszczelich pozwoli trafić do sklepiku internetowego w którym można wszystkie te produkty nabyć.

  Data dodania: 01 02 2011

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Najlepszy Serwis o Grach Logicznych

www.grylogiczne.pl »Dodano - 15.11.2010

Serdecznie zapraszamy na nasz serwis dotyczący gier logicznych. Umieściliśmy tutaj setki gier wymagających od gracza wytężenia swoich szarych komórek. Jeśli lubisz od czasu do czasu pogłówkować, to napewno u nas znajdziesz coś godnego uwagi - począwszy od "ukrytych obiektów", match-3, sokoban, boulder dash, a... zobacz szczegóły wpisu »

Agencja aktorska Oxy Management

www.oxymanagement.pl »Dodano - 15.02.2011

Oxy Management to obsługa gwiazd na najwyższym poziomie. Jesteśmy agencją aktorską zajmującą się promocją i rozwojem gwiazd. OXY Management to dwie dziewczyny, które spotkały się w dobrym momencie swojego życia. Te dwie realistki łączy jedna myśl… przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro. A wszystko to dzięki sile jak... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoła żeglarstwa Kliper - kursy żeglarskie i motorowodne

www.kliper.net.pl »Dodano - 15.08.2011

Szkoła żeglarstwa Kliper prowadzi kursy żeglarskie w Poznaniu i kursy żeglarskie w Szczecinie na patent żeglarza jachtowego i sternika jachtowego oraz patenty ISSA. Organizujemy kursy sternika jachtowego i żeglarza jachtowego w Poznaniu, Szczecinie, na Mazurach. Prowadzimy szkolenia żeglarskie i motorowodne.Kursy motor... zobacz szczegóły wpisu »

Dj weselny Warszawa - dj-arni.pl

www.dj-arni.pl »Dodano - 04.01.2015

Fachowy dj pomoże w zaaranżowaniu różnego typu imprez. Posiada duże doświadczenie w charekterze wodzireja i prezentera muzycznego. Dj weselny Warszawa udzieli fachowych porad w zakresie organizowania wesel. Pozyskał wiedzę od najlepszych z dziedziny muzycznej w Polsce. Zapraszamy do zaznajomienia się z treścią witryny ... zobacz szczegóły wpisu »

torty-artystyczne.waw.pl -Torty na zamówienie Warszawa

www.torty-artystyczne.waw.pl »Dodano - 02.01.2015

Strona polecająca firmom i osobom indywidualnym z Warszawy i okolic torty artystyczne na zamówienie. Torty o niepowtarzalnym wyglądzie i dobrym smaku będą wspaniałym dopełnieniem rodzinnych uroczystości czy imprez firmowym. Na stronie znajdują się informacje o smakach tortów, cennik, a także galeria z przykładowymi tor... zobacz szczegóły wpisu »