fmcars.pl

Wypożyczalnia samochodów Kraków FM Cars jest prężnie rozwijającą się małopolską firmą. Przedmiotem naszej działalności jest wynajem samochodów osobowych oraz samochodów dostawczych ( wynajem krótkoterminowy lub wynajem długoterminowy). Nasze samochody posiadają pełne ubezpieczenie NW, AC, OC, Zieloną Kartę oraz Assistance. Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów opracowaliśmy ofertę, dzięki której będzie możliwe swobodne podróżowanie przy minimalnych kosztach. Dla stałych klientów przewidujemy atrakcyjny system rabatów i upustów. Prowadzimy również bezgotówkowy wynajem samochodów w ramach OC sprawcy kolizji drogowej, zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Przyjmujemy rezerwacje telefoniczne i poprzez e-mail. Gwarantujemy profesjonalną obsługę.

  • Adres witryny: fmcars.pl
  • Data dodania: 13.07.2017 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 0
  • Wyświetleń: 17
  • CTR: 0%
Oceń stronę

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Samochody do ślubu

www.zabytkowedoslubu.pl »Dodano - 02.04.2011

Wypożyczalnia aut do ślubów oferuje Państwu możliwość przejażdżki jednym z niepowtarzalnych aut ślubnych. W naszych zbiorach znajdziecie następujące auta do ślubu: Buick Special 40 Series Sedan z roku 1937 kolor waniliowy całkowicie odbudowany w roku 2010,Cadillac Brougham rok 1965 (kolor zielony z perłowym dachem i zł... zobacz szczegóły wpisu »

Wypożyczalnia samochodów Poznań

www.cityrent.com.pl »Dodano - 26.04.2011

Wszechstronna wypożyczalnia samochodów z Poznania. Oferta dla klientów indywidualnych i firm. Obsługa i wypożyczanie aut przez całą dobę. Korzystny wynajem długoterminowy. Duży wybór samochodów osobowych i dostawczych. Opcja dokładnego zapoznania się z każdym oferowanym autem oraz zastrzeżenia go z pomocą strony intern... zobacz szczegóły wpisu »

Modny wynajem samochodów Wrocław

www.autovip.net.pl »Dodano - 24.05.2011

Prezentowana wypożyczalnia proponuje wynajem samochodów Kraków. Wypożyczalnia Autovip gwarantuje dobra obsługę w atrakcyjnej cenie. To doskonała strona dla osób, które interesuje wynajem samochodów Kraków. Wypożyczalnia samochodów posiada w swoich zasobach auta znanych producentów. Samochód można zamówić przez formular... zobacz szczegóły wpisu »

Wynajem autokarów

www.eurobus.net.pl »Dodano - 08.08.2011

EUROBUS jest firmą gwarantującą fachową obsługę w zakresie transportu. EUROBUS adresuje specjalną ofertę dla przedsiębiorstw, tyczącą się przewozu np. na targi. Oferta obejmuje przewóz grup zorganizowanych, takich jak wycieczki. Istotne miejsce w ofercie zajmuje wynajem autokarów oraz wynajem busów. Specjalnością firmy... zobacz szczegóły wpisu »

Z Koszalina busy do Holandii

www.busy-needer.pl »Dodano - 24.03.2015

Chcielibyśmy zaproponować firmę przewozową, która trudni się w transporcie osób do Holandii z Koszalina i całego powiatu koszalińskiego. Oferta kierowana jest do ludzi, którzy zamieszkują lub znajdują się w Koszalinie na regionie województwa zachodniopomorskiego. Znalazłeś firmę, która stawia na krótki czas podróży, na... zobacz szczegóły wpisu »