www.hydrocardesign.eu

Zajmujemy się nowatorską technologią jaką jest hydrografika inaczej hydrotransfer. Potrafimy nałożyć każdy wzór na elementy o trójwymiarowym kształcie, które nie przyjmują wody. Odporność nanoszonych powłok jest porównywalna do lakierów samochodowych.
Technika ma bardzo szerokie zastosowanie ograniczeniem jest tylko ludzka wyobraźnia.

  • Adres witryny: www.hydrocardesign.eu
  • Data dodania: 01.01.2015 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 20
  • Wyświetleń: 976
  • CTR: 2.05%
Oceń stronę

Ocena: 3.8/10 (12 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Oklejanie Samochodu

www.dyskretfolie.pl »Dodano - 02.02.2011

Chciałbym Ci dzisiaj przedstawić sposób na to, jak ograniczyć możliwość wglądu do środka Twojego samochodu, możliwość, która pozwoli ograniczyć dopływ promieni słonecznych podczas jazdy samochodem, bo przecież nikt nie lubi jak mu słońce świeci prosto w oczy, prawda? Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana, to wart... zobacz szczegóły wpisu »

Fiat126p Budowa - www.budowaswapow.com

www.budowaswapow.com »Dodano - 06.02.2011

Strona www.budowaswapow.com poświęcona jest tematowi budowa jak i modyfikacją popularnego auta w Polsce, którym jest Fiat 126p/Bis zwany też popularnie maluchem, bobkiem, kaszlem, fiacikiem. Na stronie znajduje się bardzo dużo informacji oraz zdjęci z budowy i modyfikacji naszego popularnego maluszka.... zobacz szczegóły wpisu »

Tłumiki samochodowe

www.tlumikisamochodowe.pl »Dodano - 22.03.2011

W ofercie sklepu internetowego TLUMIKISAMOCHODOWE.pl znajdują się elementy układów wydechowych do ponad 4000 modeli samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Wszystkie elementy układów wydechowych przedstawione w naszej ofercie wykonane są ze stali aluminiowanej tj. galwanicznie powlekanej aluminium i posiada... zobacz szczegóły wpisu »

Forum klubu mazdy mx-3

mx-3.pl »Dodano - 30.03.2011

forum klubu i miłośników mazdy mx-3. Klub mx-3 Drivers zrzesza miłośników nietuzinkowego samochodu jakim jest Mazda MX-3.Zapraszamy do logowania i rejestracji. Na naszym forum jest możliwość dyskusji o modyfikacjach jak i problemach technicznych. forum klubu i miłośników mazdy mx-3. Klub mx-3 Drivers zrzesza miłośników... zobacz szczegóły wpisu »

Www.VWekipa.pl

www.vwekipa.pl »Dodano - 31.12.2014

Strona i forum poświęcone są marce Volkswagen. Artykuły, filmy, galeria ze zlotów, newsy porady dotyczące spraw technicznych. Strona została założona z myślą o posiadaczach VW a także w mniejszej mierze posiadaczy innych samochodów z grupy VAG. Masz problem ze swoim VW napisz na forum a na pewno pomożemy. Co dzienne no... zobacz szczegóły wpisu »