www.zspwojnowice.pl

Wizytówka Zespołu Szkolno Przedszkolnego znajdującego sie w małej miejscowości Wojnowice, obok Raciborza (Śląsk). Placówka mieści w swym budynku szkołę oraz przedszkole. Na stronie zaś można znaleść zdjęcia z imprez, najnowsze artykuły z życia szkoły oraz przedszkola, i nie tylko! Zawiera również kontakt z nami. Zapraszamy.

  • Adres witryny: www.zspwojnowice.pl
  • Data dodania: 30.10.2016 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 69
  • Wyświetleń: 830
  • CTR: 8.31%
Oceń stronę

Ocena: 3.1/10 (13 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Kurs drupal

www.tutoria.pl »Dodano - 01.05.2011

Potrafisz stworzyć witrynę www w kilka minut? Do tego potrzebna jest bazowa wiedza o CMS. Zapraszamy na przewodnik o Drupal, dzięki któremu będziesz mógł wkroczyć w tajniki kreacji stron internetowych bez większej edukacji technicznej. Przewodnik Drupal został tak zaprojektowany by prawie każdy po jego zaliczeniu mógł ... zobacz szczegóły wpisu »

Pluginy Wordpress

omninoggin.com »Dodano - 19.12.2011

omninoggin.com jest anglojęzycznym portalem poświęconym wordpressowi - nowoczesnej platformie do blogowania. Na stronie tej znajdziesz dużą ilość ciekawych porad oraz dodatków do wspomnianego wordpressa. Ciekawym dodatkiem udostępnionym przez ten serwis jest Anti-AdBlock pozwalający wyświetlać komunikat dla urzytkownik... zobacz szczegóły wpisu »

marcin3d.pl - Grafika 3D

www.marcin3d.pl »Dodano - 08.01.2015

Strona grafika 3d freelancera Marcina Mokrzyckiego, poświęcona tworzeniu wizualizacji 3D, wnętrz oraz widoków z zewnątrz architektury a także form przemysłowych, grafiki reklamowej itp., na stronie portfolio, informacje o autorze, blog, dane kontaktowe, zapraszam do współpracy w zakresie grafiki komputerowej... zobacz szczegóły wpisu »

snuper.pl - zakupy grupowe

www.snuper.pl »Dodano - 31.12.2014

W ostatnim czasie wiele mówi się na temat dokształcania się. Dzisiejszy rynek pracy powoduje, że nabywanie nowych umiejętności jest wskazane nie tylko dla ludzi młodych. Konieczność wykazania się znajomością języków obcych, wykonywania skomplikowanych czynności w programach komputerowych dotyczy także pracowników stars... zobacz szczegóły wpisu »

Blackwall blog bez ograniczeń

blackwall.pl »Dodano - 31.10.2016

Blackwall reprezentuje kontrkulturę informacji dostarczaną przez dziennikarzy obywatelskich. Blog informacyjny nowego typu, z nieocenzurowaną dyskusją, nieskrępowaną bieżącymi układami politycznymi i finansowymi. Nie ograniczamy swobody dyskusji, dbamy jedynie o jej poziom. Interesuje nas polityka, kultura, gospodarka,... zobacz szczegóły wpisu »