www.zspwojnowice.pl

Wizytówka Zespołu Szkolno Przedszkolnego znajdującego sie w małej miejscowości Wojnowice, obok Raciborza (Śląsk). Placówka mieści w swym budynku szkołę oraz przedszkole. Na stronie zaś można znaleść zdjęcia z imprez, najnowsze artykuły z życia szkoły oraz przedszkola, i nie tylko! Zawiera również kontakt z nami. Zapraszamy.

  • Adres witryny: www.zspwojnowice.pl
  • Data dodania: 30.10.2016 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 69
  • Wyświetleń: 842
  • CTR: 8.19%
Oceń stronę

Ocena: 2.9/10 (14 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Mapa Polski

www.imap24.pl »Dodano - 01.04.2011

Interaktywna Mapa Polski na imap24.pl to jedna z najszybciej działających map w Polskim internecie. Dzięki użyciu technologii Flash mapa ładuje się bardzo szybko, dodatkowo ruszanie mapą, czy ewentualny zoom nie powoduje oczekiwania na wczytanie poszczególnych części mapy. Na portalu nie wyświetlają się reklamy, bo ich... zobacz szczegóły wpisu »

Plotery - kazpol.com.pl

www.kazpol.com.pl »Dodano - 22.03.2011

Sprzedawca nowoczesnych ploterów tnących Summa. Udziela porad w zakresie doboru urządzenia najlepszego do potrzeb klienta. Wielofunkcyjny system ploterów, za sprawą różnej szerokości obszaru roboczego, usprawnia efektywne użycie tworzyw do nadruków. Cięcia mogą być wykonywane również poza rolkami. Ploter tego producent... zobacz szczegóły wpisu »

Zmniejszamy.pl - zmniejszanie online zdjęć

zmniejszamy.pl »Dodano - 25.06.2011

Zmniejszanie zdjęć może czasami czynić kłopoty. Proste zadanie ale bez odpowiedniej aplikacji jest mozolne. Strona zmniejszamy.pl pozwala nam na konwersję rozmiaru obrazu online. Jest to narzędzie w pełni darmowe oraz nie wymagające instalacji jakiegokolwiek programu.Jeżeli nie mamy ochoty dopłacać za zbyt duży wymiar ... zobacz szczegóły wpisu »

snuper.pl - zakupy grupowe

www.snuper.pl »Dodano - 31.12.2014

W ostatnim czasie wiele mówi się na temat dokształcania się. Dzisiejszy rynek pracy powoduje, że nabywanie nowych umiejętności jest wskazane nie tylko dla ludzi młodych. Konieczność wykazania się znajomością języków obcych, wykonywania skomplikowanych czynności w programach komputerowych dotyczy także pracowników stars... zobacz szczegóły wpisu »

Blackwall blog bez ograniczeń

blackwall.pl »Dodano - 31.10.2016

Blackwall reprezentuje kontrkulturę informacji dostarczaną przez dziennikarzy obywatelskich. Blog informacyjny nowego typu, z nieocenzurowaną dyskusją, nieskrępowaną bieżącymi układami politycznymi i finansowymi. Nie ograniczamy swobody dyskusji, dbamy jedynie o jej poziom. Interesuje nas polityka, kultura, gospodarka,... zobacz szczegóły wpisu »