www.zspwojnowice.pl

Wizytówka Zespołu Szkolno Przedszkolnego znajdującego sie w małej miejscowości Wojnowice, obok Raciborza (Śląsk). Placówka mieści w swym budynku szkołę oraz przedszkole. Na stronie zaś można znaleść zdjęcia z imprez, najnowsze artykuły z życia szkoły oraz przedszkola, i nie tylko! Zawiera również kontakt z nami. Zapraszamy.

  • Adres witryny: www.zspwojnowice.pl
  • Data dodania: 30.10.2016 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 69
  • Wyświetleń: 747
  • CTR: 9.24%
Oceń stronę

Ocena: 2.7/10 (11 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Hurtownia odzieżowa

www.hurtowniaodziezy.com.pl »Dodano - 16.03.2011

Hurtowni odzieży damskiej i męskiej w kraju nad Wisłą jest sporo, ale bezsprzecznie nie znasz tak wspaniałej hurtowni odzieży jak ta ze strony www www.hurtowniaodziezy.com.pl. To świetna hurtownia odzieżowa. Znajdziesz tam mnóstwo świetnych produktów wspaniałych marek. Jest to np. odzież Adidas, Levis, Diesel, Reebok, ... zobacz szczegóły wpisu »

Patchcordy światłowodowe

www.eukom.com.pl »Dodano - 22.07.2011

Jeśli zastanawiasz się właśnie nad instalacją sieci LAN lub WAN, jesteś instalatorem sieci komputerowych to na tej stronie znajdziesz z pewnością niezbędne okablowanie. Zarówno w wydaniu światłowodowym oraz wykonane z miedzi. Patchcordy światłowodowe singlemode i multimode zaopatrzone we wszystkie znane złącza. A z kab... zobacz szczegóły wpisu »

marcin3d.pl - Grafika 3D

www.marcin3d.pl »Dodano - 08.01.2015

Strona grafika 3d freelancera Marcina Mokrzyckiego, poświęcona tworzeniu wizualizacji 3D, wnętrz oraz widoków z zewnątrz architektury a także form przemysłowych, grafiki reklamowej itp., na stronie portfolio, informacje o autorze, blog, dane kontaktowe, zapraszam do współpracy w zakresie grafiki komputerowej... zobacz szczegóły wpisu »

wieszcodobre.pl - Wydarzenia kulturalne

www.wieszcodobre.pl »Dodano - 02.01.2015

W okresie życia każdego ucznia przybywa okres, kiedy wreszcie ma się mniej nauki przedmiotów, a zaś więcej zabawy. Raczej każd wie, że takowego typu czasy nie są spotykane zbytnio intensywnie, jednakże kiedy w końcu się wydarzą, to każdy uczeń ma zamiar z nich brać korzyści jak wręcz da się to robić. W rzeczywistości n... zobacz szczegóły wpisu »

Światłowody Poznań - inea.pl

www.inea.pl »Dodano - 23.01.2016

INEA jest nowoczesną firmą w Wielkopolsce, która od kilku lat jest jednym z miejscowych liderów w temacie dostarczania usług multimedialnych i telekomunikacyjnych. Co więcej, jesteśmy w pierwszej czwórce polskich firm, które są jednymi z najlepszych w kwestii dostarczania kablówki. W naszej ofercie znajdziesz ciekawe p... zobacz szczegóły wpisu »