www.study4u.eu

Nasz portal informacyjny oferuje aktualną i stale rozbudowywaną bazę ośrodków naukowych i kształceniowych w Polsce i zagranicą. W naszej bazie znajdziecie Państwo liczne uczelnie prywatne, szkoły pomaturalne, zawodowe, wykaz wszystkich kierunków na danej uczelni, metod nauki oraz szczegółowy opis rekrutacji.

  • Adres witryny: www.study4u.eu
  • Data dodania: 29.11.2010 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 9
  • Wyświetleń: 742
  • CTR: 1.21%
Oceń stronę

Ocena: 2.5/10 (15 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wyższa Szkoła Mińsk Mazowiecki, Studia Mińsk Mazowiecki

wspins.edu.pl »Dodano - 08.11.2010

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Nauk Społecznych w Otwocku jest niepubliczną Uczelnią działającą w powiecie Otwockim. WSPiNS kształci na 5 kierunkach studiów:-Zarządzanie-Administracja-Gospodarka Przestrzenna-Informatyka-SocjologiaUczelnia kształci również na elitarnych studiach podyplomowych Master of Business Admi... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoła żeglarstwa Kliper - kursy żeglarskie i motorowodne

www.kliper.net.pl »Dodano - 15.08.2011

Szkoła żeglarstwa Kliper prowadzi kursy żeglarskie w Poznaniu i kursy żeglarskie w Szczecinie na patent żeglarza jachtowego i sternika jachtowego oraz patenty ISSA. Organizujemy kursy sternika jachtowego i żeglarza jachtowego w Poznaniu, Szczecinie, na Mazurach. Prowadzimy szkolenia żeglarskie i motorowodne.Kursy motor... zobacz szczegóły wpisu »

Socjologia

www.wh.agh.edu.pl »Dodano - 03.06.2011

Jeżeli wciąż zastanawiasz się, gdzie udać się po szkole średniej przybyłeś w właściwe miejsce. Oddział Humanistyczny AGH zapewnia Ci nadzwyczajne doznania także co najważniejsze należyte wykształcenie. Specjalnym plusem studiów są praktyki zawodowe. W wielu wypadkach skutkują one rozpoczęciem bliskiej współpracy z możl... zobacz szczegóły wpisu »

Praca socjalna studia

www.wsb-nlu.edu.pl »Dodano - 15.06.2011

Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University to miejsce gdzie panuje pierwszorzędny nastrój na studia. Tworzą go nie jedynie piękne otoczenie oraz nowoczesne zaplecze dydaktyczne, jednakże nade wszystko wysoka postać kształcenia a także renomowana załoga dydaktyczna. WSB-NLU to zaufanie,, braterstwo oraz aura szac... zobacz szczegóły wpisu »

kde.edu.pl

www.kde.edu.pl »Dodano - 01.01.2015

Strona internetowa przedstawia ofertę studiów Wyższej Szkoły Zawodowej w Poznaniu. Misją szkoły jest fachowe kształcenie z uwzględnieniem potrzeb współczesnej gospodarki. Studia Poznań gwarantują rozwój intelektualny i nabycie potrzebnych umiejętności. Można u nas rozpocząć studia drugiego stopnia w dziedzinie pedagogi... zobacz szczegóły wpisu »