Podkategoria: Kursy i szkolenia

Kurs Rysunku w Krakowie - pracownia rysunku

www.kurs-rysunku.pl »Dodano - 29.01.2011

Pracownia rysunku odręcznego w centrum Krakowa przygotowuje kandydatów na studia Architektura i Urbanistyka oraz Architektura Krajobrazu na Politechnice Krakowskiej. Zajęcia prowadzone w profesjonalnie wyposażonej pracowni rysunku blisko Dworca Głównego i Rynku Głównego w Krakowie. Kurs prowadzą czynni zawodowo archite... zobacz szczegóły wpisu »

Jazdy doszkalające Warszawa, Skoda Fabia 1.2 TSI

www.doszkalanie.edu.pl »Dodano - 26.02.2011

Najlepsze jazdy doszkalające na Prawo jazdy. Najskuteczniejsze doszkalanie przed egzaminem w Warszawie. Pewne przygotowanie i doszkalanie przed pierwszym lub kolejnym egzaminem. Uzupełnienie umiejętności praktycznych i wykształtowanie właściwych nawyków za kierownicą. Lekcje dodatkowe i doszkalające ze znanym instrukto... zobacz szczegóły wpisu »

Delfin - bioenergoterapia, masaż, suplementy, kursy Opole

www.delfin.opole.pl »Dodano - 31.10.2016

Centrum Delfin w Opolu oferuje kilka rodzajów działalności w obszarze medycyny naturalnej. Jeżeli chodzi o bioenergoterapię możliwe są zabiegi indywidualne u wybranych bioterapeutów oraz uczestnictwo w kursach bioenergoterapii. Dodatkowo można w ośrodku kupić suplementy oraz zamówić masaże. Ośrodek istnieje od 1990 rok... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia Horeca, kurs kelner

www.hr-system.pl »Dodano - 13.01.2011

Szkolenia gastronomiczne - manager gastronomii, kurs kelnerski i szkolenia dla kelnerów. Wysoka jakość usług przekłada się na wymierne rezultaty finansowe, umocnienie pozycji rynkowej i osiągnięcie pełnego zadowolenia Gościa. Szkolenia kelnerskie i managerskie są szkoleniami zamkniętymi, dedykowanymi dla restauracji i ... zobacz szczegóły wpisu »

Sufler szkoła jazdy Konin

www.sufler.eu.pl »Dodano - 18.06.2017

Jesteś z Konina lub z jego okolic? Masz problem z wyborem odpowiedniej szkoły nauki jazdy? Zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez SUFLERA i zacznij szkolenie już dziś. Rozpoczynasz szkolenie w wybranym i dogodnym dla Ciebie terminie, pomijając nieraz długi czas oczekiwania na zebranie grupy szkoleniowej.Indywidualny ... zobacz szczegóły wpisu »

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres: