www.tomaszewski.com.pl

Firma Tomaszewski to największy w kraju dystrybutor roślin doniczkowych. Kupowane rośliny doniczkowe są specjalnie pakowane i mogą być dostarczone do klienta. Na życzenie klienta rośliny mogą być specjalnie importowane. Z oferty sklepów firmowych korzystają klienci indywidualni, jak i np. restauracje. Za pośrednictwem firmy możliwe jest nie jedynie nabywanie, ale i wypożyczanie kwiatów. Na stronie znajdziemy szczegóły działalności opisywanej firmy.

  • Adres witryny: www.tomaszewski.com.pl
  • Data dodania: 13.12.2011 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 815
  • Wyświetleń: 11360
  • CTR: 7.17%
Oceń stronę

Ocena: 5.0/10 (18 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

TTM Hydrosiew - zakładanie zieleni

www.ttmhydrosiew.pl »Dodano - 12.01.2011

Oferujemy Państwu zakładanie trawników przy pomocy technologii hydrosiewu oraz hydrohumusowania. Technologie te umożliwiają szybkie i tanie zazielenienie powierzchni. Jesteśmy wyłącznym producentem surowców stosowanych przy metodzie hydrosiewu. W ciągu dnia możemy wykonać ponad 1 hektar trawników. Zapraszamy.... zobacz szczegóły wpisu »

Trawa

www.gardenflora.pl »Dodano - 23.05.2011

Portal stanowi wizytówkę przedsiębiorstwa, które rozprowadza produkty ogrodnicze. W ofercie hurtowni mieści się nawóz, a także agrowłoknina do ogrodu. Można tutaj kupić fachowe środki ochrony roślin i małe drzewa owocowe. Partnerami Garden Flory są m.in. przedsiębiorstwa trudniące się zakładaniem terenów zielonych. Po ... zobacz szczegóły wpisu »

Szkło dekoracyjne fusing

arteglass.info »Dodano - 04.12.2011

Zajmujemy się wytważaniem szkła dekoracyjnego w technologi Fusing inaczej Gorące szkło albo Witraż Amerykański .W naszej ofercie znajdziecie Państwo całą gamę do dekoracji waszych domów,stołu czy ogrodów.Wykonujemy usługi gięcia szkła na formach własnych lub wykonanych pod detal.Wszystkie nasze projekty wykonane są ręc... zobacz szczegóły wpisu »

Usługi ogrodnicze Lodz

www.ogrody-lodz.com.pl »Dodano - 30.07.2011

Może właśnie kończysz budowę mieszkania? Czas by pomyśleć o jego najbliższym otoczeniu. Ogród nie urośnie z dnia na dzień. A może rozmyślasz o zmianach w jego obecnym wyglądzie? Firma pomoże Ci doprowadzić do realizacji marzenia o ogrodzie z Twoich snów. Agrol oferuje bogaty zakres usług, m.in.: karczowanie terenów pod... zobacz szczegóły wpisu »

Terraneo - Nawadnianie

terraneo.pl »Dodano - 20.04.2013

Nasze przedsiębiorstwo trudni się projektowaniem i składaniem układów skraplających na rzecz ogrodów, przestrzeni roślinnych oraz parków. Naszymi nabywcami są podmioty prywatne, wspólnoty a także przedsiębiorstwa troszczące się o swoje otoczenie.... zobacz szczegóły wpisu »