www.tomaszewski.com.pl

Firma Tomaszewski to największy w kraju dystrybutor roślin doniczkowych. Kupowane rośliny doniczkowe są specjalnie pakowane i mogą być dostarczone do klienta. Na życzenie klienta rośliny mogą być specjalnie importowane. Z oferty sklepów firmowych korzystają klienci indywidualni, jak i np. restauracje. Za pośrednictwem firmy możliwe jest nie jedynie nabywanie, ale i wypożyczanie kwiatów. Na stronie znajdziemy szczegóły działalności opisywanej firmy.

  • Adres witryny: www.tomaszewski.com.pl
  • Data dodania: 13.12.2011 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 812
  • Wyświetleń: 11153
  • CTR: 7.28%
Oceń stronę

Ocena: 5.0/10 (18 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wertykulatory- największy wybór.

rol-invest.pl »Dodano - 27.12.2010

Wertykulacja naszego trawnika to zabieg bardzo ważny szczególniepo ciężkiej zimie. Wertykulator możemy kupić w dobrym sklepie. Do wyboru mamy maszynę spalinowe lub elektryczne. Na mniejsze działki kupimy wertykulator elektryczny, natomiast na większy areał wejdziemy raczej w wertykulator spalinowy. Zabieg zaczynamy od ... zobacz szczegóły wpisu »

Odwodnienia basenowe

www.odwodnieniabasenowe.pl »Dodano - 21.01.2011

Dzięki informacjom, które zawarte są na stronach naszego portalu internetowego wybór a nawet montaż niezbędnego na każdym basenie, bardzo funkcjonalnego odwodnienia stanie się wyjątkowo prosty. Odwodnienia basenowe znajdują również zastosowanie w obiektach sportowych, zakładach pracy oraz salonach SPA, gdzie wykorzysty... zobacz szczegóły wpisu »

Systemy nawodnienia w Warszawie i okolicach

systemynawodnienia.pl »Dodano - 05.02.2011

Systemy nawodnień na terenie województwa mazowieckiego. Systemy nawodnienia różnych firm. Usługi ogrodnicze każdego rodzaju, drobne elementy architektury ogrodowej, pielęgnacja terenów zieleni. Ogrody każdego rodzaju, projektowanie, aranżacja wnętrz zielenią. Zakładanie trawnika, wyrównywanie terenu.... zobacz szczegóły wpisu »

Środek na komary – MUGGA

www.mugga.pl »Dodano - 15.04.2011

Mugga - środek na komary, kleszcze, meszki moskity i inne bardzo groźne insekty. Produkowany jest na strefy tropikalne gdzie musimy chronić się przed malarią, denną, żółtą febrą czy boreliozą.Mugga roll-on i spray jest jednym z najskuteczniejszych środków na świecie przeznaczonym do ochrony ciała przed ukąszeniami więk... zobacz szczegóły wpisu »

phuanita.com - Baseny ogrodowe

www.phuanita.com »Dodano - 07.03.2012

Z pewnością każdy z nas chciałby mieć w ogrodzie swój własny basen. Wbrew pozorom, nie jest to wcale tak duży wydatek, rzecz jasna pod warunkiem, że wybierze się przy tym odpowiednią ofertę. Właśnie dlatego jak najbardziej warto jest wejść na prezentowaną tu witrynę i przekonać się, co może nam zaoferować firma, do któ... zobacz szczegóły wpisu »