www.tomaszewski.com.pl

Firma Tomaszewski to największy w kraju dystrybutor roślin doniczkowych. Kupowane rośliny doniczkowe są specjalnie pakowane i mogą być dostarczone do klienta. Na życzenie klienta rośliny mogą być specjalnie importowane. Z oferty sklepów firmowych korzystają klienci indywidualni, jak i np. restauracje. Za pośrednictwem firmy możliwe jest nie jedynie nabywanie, ale i wypożyczanie kwiatów. Na stronie znajdziemy szczegóły działalności opisywanej firmy.

  • Adres witryny: www.tomaszewski.com.pl
  • Data dodania: 31.12.2014 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 826
  • Wyświetleń: 12959
  • CTR: 6.37%
Oceń stronę

Ocena: 5.0/10 (31 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wertykulatory- największy wybór.

rol-invest.pl »Dodano - 27.12.2010

Wertykulacja naszego trawnika to zabieg bardzo ważny szczególniepo ciężkiej zimie. Wertykulator możemy kupić w dobrym sklepie. Do wyboru mamy maszynę spalinowe lub elektryczne. Na mniejsze działki kupimy wertykulator elektryczny, natomiast na większy areał wejdziemy raczej w wertykulator spalinowy. Zabieg zaczynamy od ... zobacz szczegóły wpisu »

Ogrody przydomowe i działkowe

poradnikogrodniczy.pl »Dodano - 11.02.2011

Poradnik dla posiadaczy ogrodów przydomowych i działkowych, a także miłośników uprawy roślin i kwiatów w domu, na balkonach i tarasach. Porady ogrodnicze, instrukcje siewu, pielęgnacji, cięcia roślin, oraz jak zwalczać choroby i szkodniki. Zapraszamy także na nasze forum ogrodnicze, doskonałe miejsce do wymiany poglądó... zobacz szczegóły wpisu »

Encyklopedia kwiatów i roślin ogrodowych

kwiaty-ogrody.pl »Dodano - 11.02.2011

Encyklopedia zawierająca opisy i fotografie 2 tysięcy roślin do uprawy w ogrodzie i w domu. Wspaniałe kwiaty ozdobne, balkonowe i tarasowe oraz doniczkowe. Łatwe wyszukiwanie roślin wg cech wyglądu, terminu kwitnienia i wymogów uprawowych. Z nami łatwo znajdziesz rośliny do Twojego ogrodu i dowiesz się jak je uprawiać!... zobacz szczegóły wpisu »

Trawa

www.gardenflora.pl »Dodano - 23.05.2011

Portal stanowi wizytówkę przedsiębiorstwa, które rozprowadza produkty ogrodnicze. W ofercie hurtowni mieści się nawóz, a także agrowłoknina do ogrodu. Można tutaj kupić fachowe środki ochrony roślin i małe drzewa owocowe. Partnerami Garden Flory są m.in. przedsiębiorstwa trudniące się zakładaniem terenów zielonych. Po ... zobacz szczegóły wpisu »

Nowoczesne systemy nawadniania

www.royal-garden.com.pl »Dodano - 27.05.2011

Firma Royal Garden oferuje profesjonalne usługi w zakresie ogrodnictwa. Firma projektuje na przykład oczka oraz inne ogrodowe zbiorniki wodne. W zakres usług firmy wchodzi ochrona, np. chemiczna, roślin przed szkodnikami. Szczególne miejsce w ofercie firmy zajmują nowoczesne systemy nawadniania. Promowana strona zawier... zobacz szczegóły wpisu »