www.tomaszewski.com.pl

Firma Tomaszewski to największy w kraju dystrybutor roślin doniczkowych. Kupowane rośliny doniczkowe są specjalnie pakowane i mogą być dostarczone do klienta. Na życzenie klienta rośliny mogą być specjalnie importowane. Z oferty sklepów firmowych korzystają klienci indywidualni, jak i np. restauracje. Za pośrednictwem firmy możliwe jest nie jedynie nabywanie, ale i wypożyczanie kwiatów. Na stronie znajdziemy szczegóły działalności opisywanej firmy.

  • Adres witryny: www.tomaszewski.com.pl
  • Data dodania: 31.12.2014 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 826
  • Wyświetleń: 13171
  • CTR: 6.27%
Oceń stronę

Ocena: 5.0/10 (31 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Encyklopedia kwiatów i roślin ogrodowych

kwiaty-ogrody.pl »Dodano - 11.02.2011

Encyklopedia zawierająca opisy i fotografie 2 tysięcy roślin do uprawy w ogrodzie i w domu. Wspaniałe kwiaty ozdobne, balkonowe i tarasowe oraz doniczkowe. Łatwe wyszukiwanie roślin wg cech wyglądu, terminu kwitnienia i wymogów uprawowych. Z nami łatwo znajdziesz rośliny do Twojego ogrodu i dowiesz się jak je uprawiać!... zobacz szczegóły wpisu »

Wertykulatory al-ko.pl

www.al-ko.pl »Dodano - 04.01.2015

Aktualnie dzięki ogólnoświatowej sieci oddziałów plus tysiącom zatrudnionych pracowników jesteśmy jednym spośród liderów we wdrażaniu innowacji do wielu płaszczyzn życia. Nasze produkty głównie kreowane są z myślą o branżach takich jak zagadnienia motoryzacyjne, ogrodnictwo, klimatyzacja i wentylacja, przemysł i tworzy... zobacz szczegóły wpisu »

Przedsiębiorstwo usługowe Green Bud

green-bud.pl »Dodano - 03.01.2015

Firma green-bud z lublina to przedsiębiorstwo usługowe zajmujące się produkcją elementów małej architektury jak również projektowaniem i wykonawstwem ogrodów. Firma oferuje również wykonawstwo i montaż ogrodzeń stalowych i drewnianych oraz usługi minikoparką. Firma oferuje projekt i montaż dekoracji świątecznych na zew... zobacz szczegóły wpisu »

Agrogarden S.C. - Projektowanie i zakładanie ogrodów Poznań

agrogarden.pl »Dodano - 19.12.2011

Strona spółki agrogarden s.c., projekty zdjęcia porady projektowanie i zakładanie, usługi ogrodnicze, ogrody przydomowe i zieleń przy firmach, galeria zdjęć ogrodów, serdecznie zapraszamy do współpracy, obszar działania Poznań i całe województwo wielkopolskie... zobacz szczegóły wpisu »

Zakładanie ogrodów, układanie kostki Brzeziny, Łódź, koluszki

uslugi-ogrodnicze-lodz.net.pl »Dodano - 29.04.2016

Konkurencyjne ceny, dokładność działania i przywiązywanie uwagi do szczegółów daje pewność, że Wasz ogród czy trawnik będzie wyglądać tak dobrze jak nigdy. Zielone Ogrody oferują także położenie kostki brukowej, dzięki czemu możecie dodać coś nowego do Waszego zielonego miejsca. Warto zadbać o to, by mieć gdzie wypoczy... zobacz szczegóły wpisu »