www.tomaszewski.com.pl

Firma Tomaszewski to największy w kraju dystrybutor roślin doniczkowych. Kupowane rośliny doniczkowe są specjalnie pakowane i mogą być dostarczone do klienta. Na życzenie klienta rośliny mogą być specjalnie importowane. Z oferty sklepów firmowych korzystają klienci indywidualni, jak i np. restauracje. Za pośrednictwem firmy możliwe jest nie jedynie nabywanie, ale i wypożyczanie kwiatów. Na stronie znajdziemy szczegóły działalności opisywanej firmy.

  • Adres witryny: www.tomaszewski.com.pl
  • Data dodania: 13.12.2011 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 812
  • Wyświetleń: 10808
  • CTR: 7.51%
Oceń stronę

Ocena: 4.8/10 (17 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Encyklopedia kwiatów i roślin ogrodowych

kwiaty-ogrody.pl »Dodano - 11.02.2011

Encyklopedia zawierająca opisy i fotografie 2 tysięcy roślin do uprawy w ogrodzie i w domu. Wspaniałe kwiaty ozdobne, balkonowe i tarasowe oraz doniczkowe. Łatwe wyszukiwanie roślin wg cech wyglądu, terminu kwitnienia i wymogów uprawowych. Z nami łatwo znajdziesz rośliny do Twojego ogrodu i dowiesz się jak je uprawiać!... zobacz szczegóły wpisu »

Choroby i szkodniki roślin

choroby-szkodniki.pl »Dodano - 11.02.2011

Opisy i fotografie kilkuset chorób i szkodników roślin. Informacje o objawach, szkodliwości oraz metodach zwalczania. Czym pryskać i jak zapobiegać chorobom i szkodnikom roślin w ogrodzie, w domu, na balkonie i tarasie. Łatwe wyszukiwanie chorób i szkodników wg objawów obserwowanych na roślinach. Już nie musisz obawiać... zobacz szczegóły wpisu »

Place zabaw

www.mbasport.pl »Dodano - 07.03.2011

Mbasport to firma zajmująca się projektowaniem i budową placów zabaw dla dzieci. Projektujemy i wykonujemy wysokiej jakości i bezpieczne place zabawa - w ogrodzie, przy domu czy nawet na dużym osiedlu. Projekty obejmują nie tylko nawierzchnie, akcesoria, ale także tereny zielone. Zapraszamy do zapoznania się z naszą of... zobacz szczegóły wpisu »

Ogrody zimowe

www.nawmar-okna.pl »Dodano - 05.08.2011

Na omawianej stronie internetowej znajduje się oferta firmy Naw-Mar. Mamy na koncie przeszło 10-letnie bezcenne doświadczenie. Dysponujemy komputerowym systemem zleceń oraz fachowym parkiem maszynowym. Proponujemy zamontowanie u nas zamówionych wyrobów na budowie. Stworzyliśmy wiele wspaniałych ogrody zimowe, które uat... zobacz szczegóły wpisu »

Forum Ogrodnicze

forum.poradnikogrodniczy.pl »Dodano - 03.12.2011

Forum ogólnodostępne dla ogrodników amatorów oraz pasjonatów uprawy kwiatów w mieszkaniu, na balkonie oraz tarasie. Rozmawiamy o chętnie uprawianych roślinach rabatowych, wspaniale kwitnących kwiatach jednorocznych i o wieloletnich bylinach, a także o drzewach i krzewach ozdobnych, wypełniających nasze ogrody obfitą zi... zobacz szczegóły wpisu »