www.tomaszewski.com.pl

Firma Tomaszewski to największy w kraju dystrybutor roślin doniczkowych. Kupowane rośliny doniczkowe są specjalnie pakowane i mogą być dostarczone do klienta. Na życzenie klienta rośliny mogą być specjalnie importowane. Z oferty sklepów firmowych korzystają klienci indywidualni, jak i np. restauracje. Za pośrednictwem firmy możliwe jest nie jedynie nabywanie, ale i wypożyczanie kwiatów. Na stronie znajdziemy szczegóły działalności opisywanej firmy.

  • Adres witryny: www.tomaszewski.com.pl
  • Data dodania: 31.12.2014 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 826
  • Wyświetleń: 13067
  • CTR: 6.32%
Oceń stronę

Ocena: 5.0/10 (31 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Namioty ogrodowe

www.domogrod24.pl »Dodano - 10.03.2011

Domogrod24.pl to sklep internetowy, w którym zakupią Państwo namioty handlowe, namioty ogrodowe, leżaki, agrowłókniny / agrotakniny oraz akcesoria ogrodnicze takie jak wózki oraz nawozy ogrodowe. Po prostu wszelkie niezbędne narzędzia do pracy w domu i ogrodzie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.... zobacz szczegóły wpisu »

Automatyczne systemy nawadniające.

systemy-nawodnien.pl »Dodano - 04.05.2011

systemy-nawodnien.pl to strona poświęcona firmie, która od wielu lat wykonuje automatyczne systemy nawadniające. W swojej ofercie zawiera montaż systemu nawodnień, na który udzielana jest gwarancja. W ofercie znajduje się również serwisowanie oraz naprawa istniejących systemów nawodnień, znajduje się także wykonanie sy... zobacz szczegóły wpisu »

aspompy.pl - Pompy głębinowe, pompy hydroforowe

www.aspompy.pl »Dodano - 01.01.2015

Sklep internetowy ASPOMPY posiada duży wybór pomp, począwszy od pomp głębinowych renomowanych producentów krajowych i zagranicznych, poprzez pompy obiegowe, pompy zatapialne, zatapialno-ściekowe, po pompy napowierzchniowe do czystej wody oraz zestawy hydroforowe. W swojej ofercie posiadamy również pompy ręczne typu abi... zobacz szczegóły wpisu »

Sprzedaż basenów Wodex

www.wodex.pl »Dodano - 02.01.2015

Przerasta Cię czyszczenie basenu? Zatrudnij naszą firmę, a poznasz czym jest prawdziwa chemia basenowa. Ważne, by pamiętać o tym, że baseny koniecznie muszą mieć stosownie dobraną wodę, która zapobiega powstawaniu glonów. Oprócz dbania o czystość basenów naszych klientów, pracujemy w takiej branży jaką jest budowa base... zobacz szczegóły wpisu »

Terraneo - Nawadnianie

terraneo.pl »Dodano - 01.01.2015

Nasze przedsiębiorstwo trudni się projektowaniem i składaniem układów skraplających na rzecz ogrodów, przestrzeni roślinnych oraz parków. Naszymi nabywcami są podmioty prywatne, wspólnoty a także przedsiębiorstwa troszczące się o swoje otoczenie.... zobacz szczegóły wpisu »