www.tomaszewski.com.pl

Firma Tomaszewski to największy w kraju dystrybutor roślin doniczkowych. Kupowane rośliny doniczkowe są specjalnie pakowane i mogą być dostarczone do klienta. Na życzenie klienta rośliny mogą być specjalnie importowane. Z oferty sklepów firmowych korzystają klienci indywidualni, jak i np. restauracje. Za pośrednictwem firmy możliwe jest nie jedynie nabywanie, ale i wypożyczanie kwiatów. Na stronie znajdziemy szczegóły działalności opisywanej firmy.

  • Adres witryny: www.tomaszewski.com.pl
  • Data dodania: 13.12.2011 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 812
  • Wyświetleń: 11266
  • CTR: 7.21%
Oceń stronę

Ocena: 5.0/10 (18 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Ogrody Szczecin "Nowy Ogród"

nowyogrod.com »Dodano - 26.01.2011

"Nowy Ogród" oferuje kompleksowe usługi z zakresu architektury krajobrazu. Projektujemy, urządzamy i pielęgnujemy tereny zieleni przy obiektach użyteczności publicznej oraz ogrody prywatne. Obszarem naszej działalności jest Szczecin i jego okolice. Zakres usług obejmuje m.in.: zakładanie systemów nawadniający... zobacz szczegóły wpisu »

Place zabaw

www.mbasport.pl »Dodano - 07.03.2011

Mbasport to firma zajmująca się projektowaniem i budową placów zabaw dla dzieci. Projektujemy i wykonujemy wysokiej jakości i bezpieczne place zabawa - w ogrodzie, przy domu czy nawet na dużym osiedlu. Projekty obejmują nie tylko nawierzchnie, akcesoria, ale także tereny zielone. Zapraszamy do zapoznania się z naszą of... zobacz szczegóły wpisu »

Donice

www.donica.com.pl »Dodano - 18.09.2011

Firma o nazwie Ogród i kamień gwarantuje kompleksowe aranżacje zieleni. Proponowane przez Ogród i kamień donice wytwarzane są np. z metalu. W zakres działalności tej firmy wchodzi profesjonalne leczenie roślin. Dzięki artykułom i usługom z oferty możliwe jest urządzenie wnętrz w różnym stylu. Oferta firmy obejmuje aran... zobacz szczegóły wpisu »

Zielona pracownia - architektura krajobrazu

www.zielona-pracownia.pl »Dodano - 21.09.2011

Zazieleń się z nami!Pomożemy Ci zaprojektować, wykonać i odpowiednio pielęgnować ogród.Oferujemy profesjonalną, sympatyczną i szybką obsługę.Każdego klienta traktujemy indywidualnie i wyjątkowo:)W ofercie:- projekty ogrodów przydomowych,- zielone aranżacje nowoczesnych przestrzeni biurowych,- projekty terenów zielonych... zobacz szczegóły wpisu »

enso.edu.pl - Kurs projektowania ogrodów

enso.edu.pl »Dodano - 30.01.2012

Zainteresowanie projektowaniem ogrodów stale rośnie. Ludzie starają się stworzyć swój własny raj, miejsce, w którym będą mogli się wyciszyć i zregenerować siły na następny dzień. Niewłaściwe podejście do projektowania ogrodu i niewłaściwa jego pielęgnacja często kończy się zupełnie inaczej niż tego oczekujemy. To właśn... zobacz szczegóły wpisu »