www.tomaszewski.com.pl

Firma Tomaszewski to największy w kraju dystrybutor roślin doniczkowych. Kupowane rośliny doniczkowe są specjalnie pakowane i mogą być dostarczone do klienta. Na życzenie klienta rośliny mogą być specjalnie importowane. Z oferty sklepów firmowych korzystają klienci indywidualni, jak i np. restauracje. Za pośrednictwem firmy możliwe jest nie jedynie nabywanie, ale i wypożyczanie kwiatów. Na stronie znajdziemy szczegóły działalności opisywanej firmy.

  • Adres witryny: www.tomaszewski.com.pl
  • Data dodania: 13.12.2011 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 812
  • Wyświetleń: 11202
  • CTR: 7.25%
Oceń stronę

Ocena: 5.0/10 (18 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Encyklopedia kwiatów i roślin ogrodowych

kwiaty-ogrody.pl »Dodano - 11.02.2011

Encyklopedia zawierająca opisy i fotografie 2 tysięcy roślin do uprawy w ogrodzie i w domu. Wspaniałe kwiaty ozdobne, balkonowe i tarasowe oraz doniczkowe. Łatwe wyszukiwanie roślin wg cech wyglądu, terminu kwitnienia i wymogów uprawowych. Z nami łatwo znajdziesz rośliny do Twojego ogrodu i dowiesz się jak je uprawiać!... zobacz szczegóły wpisu »

Krzewy - ogrodowisko.pl

www.ogrodowisko.pl »Dodano - 15.03.2011

Olśniewający portal ogrodniczy dostępny jest pod adresem internetowym www.ogrodowisko.pl. To rewelacyjne porady, sprawdź między innymi w ogrodzie. Do tego portalu ogrodniczego dołączone jest również forum dyskusyjne. Na forum wyszukasz jak najbardziej porady ogrodnicze, porozmawiasz na temat roślin i ich pielęgnacji, d... zobacz szczegóły wpisu »

Internetowy sklep ogrodniczy

www.trawy24.pl »Dodano - 25.05.2011

Ogrodnikom, właścicielom i wielbicielom ogrodów proponujemy prestiżowe mieszanki traw Barenbrug. W ofercie pełna gama nasion traw co do miejsca siewu i funkcji: mieszanki sportowe, mieszanki ozdobne, mieszanki na grunty suche, mieszanki drogowe, pastewne, mieszanki uniwersalne. Możemy zaoferować też coraz popularniejsz... zobacz szczegóły wpisu »

Agro - Wit Szczytno

agrowit.szczytno.pl »Dodano - 29.03.2012

Firma Agro-Wit powstała w roku 1993. W pierwszych latach działalności zajmowała się sprzedażą detaliczną sprzętu ogrodniczego takiego jak: kosiarki, kosy, pilarki, artykuły pszczelarskie, winiarskie itp. Dynamiczny rozwój firmy i znajomość problematyki w zakresie ogrodnictwa doprowadził do rozbudowy firmy i wprowadzeni... zobacz szczegóły wpisu »

"Szawo" Zdzisław Szabelski

www.szkolkaszabelski.pl »Dodano - 08.10.2012

Strona internetowa posiadająca w sprzedaży rośliny iglaste, na żywopłoty, rośliny liściaste, okrywowe, zimozielone oraz drzewa alejowe ( akacje, brzozy, buki, głogi, jarząby, klony, wiśnie japońskie itp. ) i drzewa owocowe. Zapraszamy serdecznie!... zobacz szczegóły wpisu »