www.tomaszewski.com.pl

Firma Tomaszewski to największy w kraju dystrybutor roślin doniczkowych. Kupowane rośliny doniczkowe są specjalnie pakowane i mogą być dostarczone do klienta. Na życzenie klienta rośliny mogą być specjalnie importowane. Z oferty sklepów firmowych korzystają klienci indywidualni, jak i np. restauracje. Za pośrednictwem firmy możliwe jest nie jedynie nabywanie, ale i wypożyczanie kwiatów. Na stronie znajdziemy szczegóły działalności opisywanej firmy.

  • Adres witryny: www.tomaszewski.com.pl
  • Data dodania: 31.12.2014 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 825
  • Wyświetleń: 12177
  • CTR: 6.78%
Oceń stronę

Ocena: 5.0/10 (26 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Ogrody Szczecin "Nowy Ogród"

nowyogrod.com »Dodano - 26.01.2011

"Nowy Ogród" oferuje kompleksowe usługi z zakresu architektury krajobrazu. Projektujemy, urządzamy i pielęgnujemy tereny zieleni przy obiektach użyteczności publicznej oraz ogrody prywatne. Obszarem naszej działalności jest Szczecin i jego okolice. Zakres usług obejmuje m.in.: zakładanie systemów nawadniający... zobacz szczegóły wpisu »

Systemy nawadniające, projektowanie i realizacja ogrodów

www.gardenland.pl »Dodano - 27.01.2011

Projektowanie i aranżacja krajobrazu, oraz kompleksowa realizacja terenów zielonych.Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem terenów zielonych, także według projektów inwestora.-Przygotowaniem terenów pod prace wykonawcze.-Montażem i obsługą systemów nawadniających, wiodących firm.-Zakładaniem trawników z siewu oraz gotow... zobacz szczegóły wpisu »

Choroby i szkodniki roślin

choroby-szkodniki.pl »Dodano - 11.02.2011

Opisy i fotografie kilkuset chorób i szkodników roślin. Informacje o objawach, szkodliwości oraz metodach zwalczania. Czym pryskać i jak zapobiegać chorobom i szkodnikom roślin w ogrodzie, w domu, na balkonie i tarasie. Łatwe wyszukiwanie chorób i szkodników wg objawów obserwowanych na roślinach. Już nie musisz obawiać... zobacz szczegóły wpisu »

Wertykulatory al-ko.pl

www.al-ko.pl »Dodano - 04.01.2015

Aktualnie dzięki ogólnoświatowej sieci oddziałów plus tysiącom zatrudnionych pracowników jesteśmy jednym spośród liderów we wdrażaniu innowacji do wielu płaszczyzn życia. Nasze produkty głównie kreowane są z myślą o branżach takich jak zagadnienia motoryzacyjne, ogrodnictwo, klimatyzacja i wentylacja, przemysł i tworzy... zobacz szczegóły wpisu »

Sprzedaż basenów Wodex

www.wodex.pl »Dodano - 02.01.2015

Przerasta Cię czyszczenie basenu? Zatrudnij naszą firmę, a poznasz czym jest prawdziwa chemia basenowa. Ważne, by pamiętać o tym, że baseny koniecznie muszą mieć stosownie dobraną wodę, która zapobiega powstawaniu glonów. Oprócz dbania o czystość basenów naszych klientów, pracujemy w takiej branży jaką jest budowa base... zobacz szczegóły wpisu »