www.tomaszewski.com.pl

Firma Tomaszewski to największy w kraju dystrybutor roślin doniczkowych. Kupowane rośliny doniczkowe są specjalnie pakowane i mogą być dostarczone do klienta. Na życzenie klienta rośliny mogą być specjalnie importowane. Z oferty sklepów firmowych korzystają klienci indywidualni, jak i np. restauracje. Za pośrednictwem firmy możliwe jest nie jedynie nabywanie, ale i wypożyczanie kwiatów. Na stronie znajdziemy szczegóły działalności opisywanej firmy.

  • Adres witryny: www.tomaszewski.com.pl
  • Data dodania: 31.12.2014 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 822
  • Wyświetleń: 11802
  • CTR: 6.96%
Oceń stronę

Ocena: 5.0/10 (23 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Ogrody Szczecin "Nowy Ogród"

nowyogrod.com »Dodano - 26.01.2011

"Nowy Ogród" oferuje kompleksowe usługi z zakresu architektury krajobrazu. Projektujemy, urządzamy i pielęgnujemy tereny zieleni przy obiektach użyteczności publicznej oraz ogrody prywatne. Obszarem naszej działalności jest Szczecin i jego okolice. Zakres usług obejmuje m.in.: zakładanie systemów nawadniający... zobacz szczegóły wpisu »

Krzewy - ogrodowisko.pl

www.ogrodowisko.pl »Dodano - 15.03.2011

Olśniewający portal ogrodniczy dostępny jest pod adresem internetowym www.ogrodowisko.pl. To rewelacyjne porady, sprawdź między innymi w ogrodzie. Do tego portalu ogrodniczego dołączone jest również forum dyskusyjne. Na forum wyszukasz jak najbardziej porady ogrodnicze, porozmawiasz na temat roślin i ich pielęgnacji, d... zobacz szczegóły wpisu »

Trawa

www.gardenflora.pl »Dodano - 23.05.2011

Portal stanowi wizytówkę przedsiębiorstwa, które rozprowadza produkty ogrodnicze. W ofercie hurtowni mieści się nawóz, a także agrowłoknina do ogrodu. Można tutaj kupić fachowe środki ochrony roślin i małe drzewa owocowe. Partnerami Garden Flory są m.in. przedsiębiorstwa trudniące się zakładaniem terenów zielonych. Po ... zobacz szczegóły wpisu »

"Szawo" Zdzisław Szabelski

www.szkolkaszabelski.pl »Dodano - 06.01.2015

Strona internetowa posiadająca w sprzedaży rośliny iglaste, na żywopłoty, rośliny liściaste, okrywowe, zimozielone oraz drzewa alejowe ( akacje, brzozy, buki, głogi, jarząby, klony, wiśnie japońskie itp. ) i drzewa owocowe. Zapraszamy serdecznie!... zobacz szczegóły wpisu »

Sklep OLMIS

www.olmis.pl »Dodano - 01.01.2015

Strona sklepu oferującego preparaty odstraszajace dzikie zwierzeta. Środki dzialają odstraszajaco na dziki, sarny, zajace i inne dzikie zwierzeta.... zobacz szczegóły wpisu »