www.tomaszewski.com.pl

Firma Tomaszewski to największy w kraju dystrybutor roślin doniczkowych. Kupowane rośliny doniczkowe są specjalnie pakowane i mogą być dostarczone do klienta. Na życzenie klienta rośliny mogą być specjalnie importowane. Z oferty sklepów firmowych korzystają klienci indywidualni, jak i np. restauracje. Za pośrednictwem firmy możliwe jest nie jedynie nabywanie, ale i wypożyczanie kwiatów. Na stronie znajdziemy szczegóły działalności opisywanej firmy.

  • Adres witryny: www.tomaszewski.com.pl
  • Data dodania: 13.12.2011 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 811
  • Wyświetleń: 10775
  • CTR: 7.53%
Oceń stronę

Ocena: 4.8/10 (17 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wertykulatory- największy wybór.

rol-invest.pl »Dodano - 27.12.2010

Wertykulacja naszego trawnika to zabieg bardzo ważny szczególniepo ciężkiej zimie. Wertykulator możemy kupić w dobrym sklepie. Do wyboru mamy maszynę spalinowe lub elektryczne. Na mniejsze działki kupimy wertykulator elektryczny, natomiast na większy areał wejdziemy raczej w wertykulator spalinowy. Zabieg zaczynamy od ... zobacz szczegóły wpisu »

Villadendron.pl-Ogrody Bielsko-Biała

www.villadendron.pl »Dodano - 01.02.2011

Oferujemy kompleksowe usługi ogrodnicze od A do Z.Projektowanie,wykonanie oraz całoroczną opiekę nad ogrodem.Lubimy wyzwania i nietypowe zlecenia.Możliwa pomoc w doborze małej architektury i materiałów brukarskich.Zaufaj profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem.Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!... zobacz szczegóły wpisu »

Wyroby z wikliny

www.wiklinowy.pl »Dodano - 17.02.2011

Zapraszamy do obejrzenia wykonywanych przez nas wyrobów z wikliny, rattanu, brzozyWszystkie nasze wyroby wytwarzane są przez najlepszych chałupników i artystów rękodzieła.Dlatego mamy do zaoferowania tylko profesjonalnie wykonany towar.W naszym sklepie zamówisz również towar na konkretny wymiar.Dzięki mocnemu zapleczu ... zobacz szczegóły wpisu »

Internetowy sklep ogrodniczy

www.trawy24.pl »Dodano - 25.05.2011

Ogrodnikom, właścicielom i wielbicielom ogrodów proponujemy prestiżowe mieszanki traw Barenbrug. W ofercie pełna gama nasion traw co do miejsca siewu i funkcji: mieszanki sportowe, mieszanki ozdobne, mieszanki na grunty suche, mieszanki drogowe, pastewne, mieszanki uniwersalne. Możemy zaoferować też coraz popularniejsz... zobacz szczegóły wpisu »

Ogrody Ewy - Pielęgnacja ogrodów

www.ogrodyewy.com »Dodano - 17.12.2011

Witryna prezentuje działalność firmy Ogrody Ewy, zajmującą się ogrodnictwem. Ważne miejsce w opisywanej ofercie zajmuje koszenie trawników. Oferta o nazwie Pielęgnacja ogrodów Rzeszów obowiązuje na całym Podkarpaciu. Oferta ta obejmuje zarówno sadzenie, jak i przycinanie krzewów. W serwisie umieszczona została galeria ... zobacz szczegóły wpisu »