www.tomaszewski.com.pl

Firma Tomaszewski to największy w kraju dystrybutor roślin doniczkowych. Kupowane rośliny doniczkowe są specjalnie pakowane i mogą być dostarczone do klienta. Na życzenie klienta rośliny mogą być specjalnie importowane. Z oferty sklepów firmowych korzystają klienci indywidualni, jak i np. restauracje. Za pośrednictwem firmy możliwe jest nie jedynie nabywanie, ale i wypożyczanie kwiatów. Na stronie znajdziemy szczegóły działalności opisywanej firmy.

  • Adres witryny: www.tomaszewski.com.pl
  • Data dodania: 13.12.2011 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 812
  • Wyświetleń: 11041
  • CTR: 7.35%
Oceń stronę

Ocena: 5.0/10 (18 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wyroby z wikliny

www.wiklinowy.pl »Dodano - 17.02.2011

Zapraszamy do obejrzenia wykonywanych przez nas wyrobów z wikliny, rattanu, brzozyWszystkie nasze wyroby wytwarzane są przez najlepszych chałupników i artystów rękodzieła.Dlatego mamy do zaoferowania tylko profesjonalnie wykonany towar.W naszym sklepie zamówisz również towar na konkretny wymiar.Dzięki mocnemu zapleczu ... zobacz szczegóły wpisu »

Pompy ciepła Kielce

www.studnie.biz »Dodano - 26.02.2011

www.studnie.biz, to strona internetowa firmy, która gwarantuje usługi typu: wiercenie studni głębinowych, odwiert, pompy ciepła, jak i odwierty geotermalne. Najistotniejszy jest fakt, iż jest to pewna firma, poprzez co z pewnością będziemy dobrze wspominali współpracę. W Internecie mamy sposobność przeczytać opinie dot... zobacz szczegóły wpisu »

Zakładanie ogrodów Warszawa

www.ogrody-stylowe.pl »Dodano - 17.05.2011

Chciałabyś żeby na twojej posesji pojawiło się cudowne miejsce pełne zieleni? Natychmiast skorzystaj z oferty firm tworzących przydomowe ogrody. Ci fachowcy potrafią nudną działkę odmienić tak, że stanie się twoim ulubionym miejscem na ziemi, gdzie wyciszysz się po pracy. Zakładanie ogrodów Warszawa nie musi być tak dr... zobacz szczegóły wpisu »

Usuwanie owadów, szerszeni, pszczół, os

szerszenie.info.pl »Dodano - 28.06.2011

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym zwalczaniem szerszeni, os i innych niebezpiecznych owadów od 2006 roku. Jak dotąd wykonaliśmy niezliczoną ilość interwencji w całej Polsce. Usuwamy również pszczoły, robimy to w sposób ekologiczny. Posiadamy wszelkie uprawnienia i kwalifikacje, aby usunąć gniazdo każdego typu oraz... zobacz szczegóły wpisu »

Usługi ogrodnicze Lodz

www.ogrody-lodz.com.pl »Dodano - 30.07.2011

Może właśnie kończysz budowę mieszkania? Czas by pomyśleć o jego najbliższym otoczeniu. Ogród nie urośnie z dnia na dzień. A może rozmyślasz o zmianach w jego obecnym wyglądzie? Firma pomoże Ci doprowadzić do realizacji marzenia o ogrodzie z Twoich snów. Agrol oferuje bogaty zakres usług, m.in.: karczowanie terenów pod... zobacz szczegóły wpisu »