www.tomaszewski.com.pl

Firma Tomaszewski to największy w kraju dystrybutor roślin doniczkowych. Kupowane rośliny doniczkowe są specjalnie pakowane i mogą być dostarczone do klienta. Na życzenie klienta rośliny mogą być specjalnie importowane. Z oferty sklepów firmowych korzystają klienci indywidualni, jak i np. restauracje. Za pośrednictwem firmy możliwe jest nie jedynie nabywanie, ale i wypożyczanie kwiatów. Na stronie znajdziemy szczegóły działalności opisywanej firmy.

  • Adres witryny: www.tomaszewski.com.pl
  • Data dodania: 31.12.2014 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 816
  • Wyświetleń: 11539
  • CTR: 7.07%
Oceń stronę

Ocena: 5.1/10 (20 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Pompy ciepła Kielce

www.studnie.biz »Dodano - 26.02.2011

www.studnie.biz, to strona internetowa firmy, która gwarantuje usługi typu: wiercenie studni głębinowych, odwiert, pompy ciepła, jak i odwierty geotermalne. Najistotniejszy jest fakt, iż jest to pewna firma, poprzez co z pewnością będziemy dobrze wspominali współpracę. W Internecie mamy sposobność przeczytać opinie dot... zobacz szczegóły wpisu »

Krzewy - ogrodowisko.pl

www.ogrodowisko.pl »Dodano - 15.03.2011

Olśniewający portal ogrodniczy dostępny jest pod adresem internetowym www.ogrodowisko.pl. To rewelacyjne porady, sprawdź między innymi w ogrodzie. Do tego portalu ogrodniczego dołączone jest również forum dyskusyjne. Na forum wyszukasz jak najbardziej porady ogrodnicze, porozmawiasz na temat roślin i ich pielęgnacji, d... zobacz szczegóły wpisu »

Donice

www.natan.com.pl »Dodano - 20.07.2011

Firma wyspecjalizowana w produkcji ogrodowych posągów, kolumn, wzorzystych donic oraz fontann. W pełni profesjonalne systemy tłoczące wodę zapewniają wieloletnią trwałość naszym fontannom.Fontanny produkowane są z kamieni oraz gipsu, a przy formowaniu biorą udział prawdziwi fachowcy w tej dziedzinie. Nasze produkty zna... zobacz szczegóły wpisu »

Wędzarnie

www.thermowind.pl »Dodano - 02.08.2011

Na stronie znajdziemy ofertę różnorodnych produktów marki THERMOWIND. Istotne miejsce w ofercie zajmują wędzarnie, głównie nierdzewne. Firma oferuje grille, zarówno kompaktowe, jak i bardziej ekskluzywne. Produkty, takie jak wędzarnia i piec akumulacyjny, cechuje nowoczesny design. THERMOWIND zajmuje się również przydo... zobacz szczegóły wpisu »

Www.technomac.pl

technomac.pl »Dodano - 16.08.2013

Drewno kompozytowe oferowane przez nas jest idealne do tworzenia tarasów oraz elewacji. Nasze artykuły posiadają 15 letnią gwarancję. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do rozmowy z naszym działem sprzedaży.... zobacz szczegóły wpisu »