www.tomaszewski.com.pl

Firma Tomaszewski to największy w kraju dystrybutor roślin doniczkowych. Kupowane rośliny doniczkowe są specjalnie pakowane i mogą być dostarczone do klienta. Na życzenie klienta rośliny mogą być specjalnie importowane. Z oferty sklepów firmowych korzystają klienci indywidualni, jak i np. restauracje. Za pośrednictwem firmy możliwe jest nie jedynie nabywanie, ale i wypożyczanie kwiatów. Na stronie znajdziemy szczegóły działalności opisywanej firmy.

  • Adres witryny: www.tomaszewski.com.pl
  • Data dodania: 31.12.2014 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 826
  • Wyświetleń: 13480
  • CTR: 6.13%
Oceń stronę

Ocena: 5.0/10 (34 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Systemy nawadniające, projektowanie i realizacja ogrodów

www.gardenland.pl »Dodano - 27.01.2011

Projektowanie i aranżacja krajobrazu, oraz kompleksowa realizacja terenów zielonych.Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem terenów zielonych, także według projektów inwestora.-Przygotowaniem terenów pod prace wykonawcze.-Montażem i obsługą systemów nawadniających, wiodących firm.-Zakładaniem trawników z siewu oraz gotow... zobacz szczegóły wpisu »

WEGAR Ogrodzenia | Siatki ogrodzeniowe | Ogrodzenia panelowe

www.wegar.pl »Dodano - 02.02.2011

Ogrodzenia firmy WEGAR - rozwiązania dla domu i firmy.Proponujemy:- ogrodzenia panelowe;- siatki ogrodzeniowe;- ogrodzenia betonowe;- słupki ogrodzeniowe;- podmurówki prefabrykowane;- akcesoria ogrodzeniowe i elementy montażowe;- bramy przesuwne i skrzydłowe;- furtki;Wykonujemy bramy i furtki na zamówienie oraz zapewni... zobacz szczegóły wpisu »

Usuwanie owadów, szerszeni, pszczół, os

szerszenie.info.pl »Dodano - 28.06.2011

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym zwalczaniem szerszeni, os i innych niebezpiecznych owadów od 2006 roku. Jak dotąd wykonaliśmy niezliczoną ilość interwencji w całej Polsce. Usuwamy również pszczoły, robimy to w sposób ekologiczny. Posiadamy wszelkie uprawnienia i kwalifikacje, aby usunąć gniazdo każdego typu oraz... zobacz szczegóły wpisu »

Usługi ogrodnicze Lodz

www.ogrody-lodz.com.pl »Dodano - 30.07.2011

Może właśnie kończysz budowę mieszkania? Czas by pomyśleć o jego najbliższym otoczeniu. Ogród nie urośnie z dnia na dzień. A może rozmyślasz o zmianach w jego obecnym wyglądzie? Firma pomoże Ci doprowadzić do realizacji marzenia o ogrodzie z Twoich snów. Agrol oferuje bogaty zakres usług, m.in.: karczowanie terenów pod... zobacz szczegóły wpisu »

Przedsiębiorstwo usługowe Green Bud

green-bud.pl »Dodano - 03.01.2015

Firma green-bud z lublina to przedsiębiorstwo usługowe zajmujące się produkcją elementów małej architektury jak również projektowaniem i wykonawstwem ogrodów. Firma oferuje również wykonawstwo i montaż ogrodzeń stalowych i drewnianych oraz usługi minikoparką. Firma oferuje projekt i montaż dekoracji świątecznych na zew... zobacz szczegóły wpisu »