www.tomaszewski.com.pl

Firma Tomaszewski to największy w kraju dystrybutor roślin doniczkowych. Kupowane rośliny doniczkowe są specjalnie pakowane i mogą być dostarczone do klienta. Na życzenie klienta rośliny mogą być specjalnie importowane. Z oferty sklepów firmowych korzystają klienci indywidualni, jak i np. restauracje. Za pośrednictwem firmy możliwe jest nie jedynie nabywanie, ale i wypożyczanie kwiatów. Na stronie znajdziemy szczegóły działalności opisywanej firmy.

  • Adres witryny: www.tomaszewski.com.pl
  • Data dodania: 31.12.2014 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 826
  • Wyświetleń: 13392
  • CTR: 6.17%
Oceń stronę

Ocena: 5.0/10 (34 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wyroby z wikliny

www.wiklinowy.pl »Dodano - 17.02.2011

Zapraszamy do obejrzenia wykonywanych przez nas wyrobów z wikliny, rattanu, brzozyWszystkie nasze wyroby wytwarzane są przez najlepszych chałupników i artystów rękodzieła.Dlatego mamy do zaoferowania tylko profesjonalnie wykonany towar.W naszym sklepie zamówisz również towar na konkretny wymiar.Dzięki mocnemu zapleczu ... zobacz szczegóły wpisu »

Usuwanie owadów, szerszeni, pszczół, os

szerszenie.info.pl »Dodano - 28.06.2011

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym zwalczaniem szerszeni, os i innych niebezpiecznych owadów od 2006 roku. Jak dotąd wykonaliśmy niezliczoną ilość interwencji w całej Polsce. Usuwamy również pszczoły, robimy to w sposób ekologiczny. Posiadamy wszelkie uprawnienia i kwalifikacje, aby usunąć gniazdo każdego typu oraz... zobacz szczegóły wpisu »

Balustrady Płock

www.artechspectrum.pl »Dodano - 25.07.2011

Firma Artech zajmuje się kowalstwem artystycznym z użyciem stali. Nasze wyroby cechują kute bramy oraz ogrodzenia na całkowite posesje. Konstytuujemy balustrady oraz kraty i wszystko co można wykuć ze stali. Wykonujemy przeróżne metalowe konstrukcje dla różnych branż i jednostek są to przeważnie schody i takie jak podj... zobacz szczegóły wpisu »

Wędzarnie

www.thermowind.pl »Dodano - 02.08.2011

Na stronie znajdziemy ofertę różnorodnych produktów marki THERMOWIND. Istotne miejsce w ofercie zajmują wędzarnie, głównie nierdzewne. Firma oferuje grille, zarówno kompaktowe, jak i bardziej ekskluzywne. Produkty, takie jak wędzarnia i piec akumulacyjny, cechuje nowoczesny design. THERMOWIND zajmuje się również przydo... zobacz szczegóły wpisu »

Forum Ogrodnicze

forum.poradnikogrodniczy.pl »Dodano - 02.01.2015

Forum ogólnodostępne dla ogrodników amatorów oraz pasjonatów uprawy kwiatów w mieszkaniu, na balkonie oraz tarasie. Rozmawiamy o chętnie uprawianych roślinach rabatowych, wspaniale kwitnących kwiatach jednorocznych i o wieloletnich bylinach, a także o drzewach i krzewach ozdobnych, wypełniających nasze ogrody obfitą zi... zobacz szczegóły wpisu »