www.tomaszewski.com.pl

Firma Tomaszewski to największy w kraju dystrybutor roślin doniczkowych. Kupowane rośliny doniczkowe są specjalnie pakowane i mogą być dostarczone do klienta. Na życzenie klienta rośliny mogą być specjalnie importowane. Z oferty sklepów firmowych korzystają klienci indywidualni, jak i np. restauracje. Za pośrednictwem firmy możliwe jest nie jedynie nabywanie, ale i wypożyczanie kwiatów. Na stronie znajdziemy szczegóły działalności opisywanej firmy.

  • Adres witryny: www.tomaszewski.com.pl
  • Data dodania: 31.12.2014 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 825
  • Wyświetleń: 12237
  • CTR: 6.74%
Oceń stronę

Ocena: 5.0/10 (28 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

LukGarden - Pielęgnacja ogrodów - Warszawa

www.lukgarden.pl »Dodano - 12.11.2010

Firma LukGarden proponuje Państwu usługi ogrodnicze oraz usługę odśnieżania. Prace ogrodnicze wykonujemy kompleksowo. Od koszenia trawy przez karczowanie, odchwaszczanie, po projektowanie i zakładanie ogrodów. Nasza oferta jest bardzo konkurencyjna cenowo. Zapraszmy na naszą stronę, gdzie przeczytają Państwo więcej inf... zobacz szczegóły wpisu »

Narzędzia ogrodnicze

zielonymarket.pl »Dodano - 23.02.2011

Wszystko do standardowego ogrodu w tym rozmaitego rodzaju narzędzia ogrodnicze, naświetlenie w ramach lamp ogrodowych, krzewy oraz doniczki. Ciągle dbamy o jak najwyższą jakość obsługi podtrzymując atrakcyjne ceny, profesjonalne doradztwo oraz priorytetowy czas dostawy. W naszym asortymencie znajdą Państwo sporo ciekaw... zobacz szczegóły wpisu »

Zakładanie ogrodów Warszawa

www.ogrody-stylowe.pl »Dodano - 17.05.2011

Chciałabyś żeby na twojej posesji pojawiło się cudowne miejsce pełne zieleni? Natychmiast skorzystaj z oferty firm tworzących przydomowe ogrody. Ci fachowcy potrafią nudną działkę odmienić tak, że stanie się twoim ulubionym miejscem na ziemi, gdzie wyciszysz się po pracy. Zakładanie ogrodów Warszawa nie musi być tak dr... zobacz szczegóły wpisu »

Agrogarden S.C. - Projektowanie i zakładanie ogrodów Poznań

agrogarden.pl »Dodano - 19.12.2011

Strona spółki agrogarden s.c., projekty zdjęcia porady projektowanie i zakładanie, usługi ogrodnicze, ogrody przydomowe i zieleń przy firmach, galeria zdjęć ogrodów, serdecznie zapraszamy do współpracy, obszar działania Poznań i całe województwo wielkopolskie... zobacz szczegóły wpisu »

"Szawo" Zdzisław Szabelski

www.szkolkaszabelski.pl »Dodano - 06.01.2015

Strona internetowa posiadająca w sprzedaży rośliny iglaste, na żywopłoty, rośliny liściaste, okrywowe, zimozielone oraz drzewa alejowe ( akacje, brzozy, buki, głogi, jarząby, klony, wiśnie japońskie itp. ) i drzewa owocowe. Zapraszamy serdecznie!... zobacz szczegóły wpisu »