www.tomaszewski.com.pl

Firma Tomaszewski to największy w kraju dystrybutor roślin doniczkowych. Kupowane rośliny doniczkowe są specjalnie pakowane i mogą być dostarczone do klienta. Na życzenie klienta rośliny mogą być specjalnie importowane. Z oferty sklepów firmowych korzystają klienci indywidualni, jak i np. restauracje. Za pośrednictwem firmy możliwe jest nie jedynie nabywanie, ale i wypożyczanie kwiatów. Na stronie znajdziemy szczegóły działalności opisywanej firmy.

  • Adres witryny: www.tomaszewski.com.pl
  • Data dodania: 31.12.2014 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 826
  • Wyświetleń: 12707
  • CTR: 6.5%
Oceń stronę

Ocena: 5.0/10 (31 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Kratki nierdzewne

www.kratkinierdzewne.pl »Dodano - 21.01.2011

Kratki odwodnieniowe, które mają za zadanie zebranie oraz odprowadzenie gromadzącej się wody znajdują zastosowanie wewnątrz każdego pomieszczenia narażonego na kontakt z wodą. Dzięki wykorzystaniu przy ich produkcji wysokiej jakości stali nierdzewnej łatwo je utrzymać w wymaganej czystości oraz przeprowadzać niezbędną ... zobacz szczegóły wpisu »

Narzędzia ogrodnicze

zielonymarket.pl »Dodano - 23.02.2011

Wszystko do standardowego ogrodu w tym rozmaitego rodzaju narzędzia ogrodnicze, naświetlenie w ramach lamp ogrodowych, krzewy oraz doniczki. Ciągle dbamy o jak najwyższą jakość obsługi podtrzymując atrakcyjne ceny, profesjonalne doradztwo oraz priorytetowy czas dostawy. W naszym asortymencie znajdą Państwo sporo ciekaw... zobacz szczegóły wpisu »

"Szawo" Zdzisław Szabelski

www.szkolkaszabelski.pl »Dodano - 06.01.2015

Strona internetowa posiadająca w sprzedaży rośliny iglaste, na żywopłoty, rośliny liściaste, okrywowe, zimozielone oraz drzewa alejowe ( akacje, brzozy, buki, głogi, jarząby, klony, wiśnie japońskie itp. ) i drzewa owocowe. Zapraszamy serdecznie!... zobacz szczegóły wpisu »

Palmy - TropiArt.pl

www.tropiart.pl »Dodano - 05.01.2015

Strona hurtowni roślinności egzotycznej, zarówno doniczkowej, jak i w formie krzewów i drzew do ogrodu (w tym także palm). Naszym klientom doradzamy też jak dbać o poszczególne rośliny, aby prawidłowo rosły i dobrze wyglądały.... zobacz szczegóły wpisu »

Kowalstwo artystyczne

metaloplastyczny.pl »Dodano - 10.01.2015

Czy zastanawiali się Państwo nad zakupem wyrobów metaloplastycznych do domu? Wyrafinowanie zdobiony kosz na drewno lub też kuty świecznik nada unikatowy klimat każdym wnętrzom. Zapraszamy do naszego sklepu z wyrobami kowalstwa artystycznego.... zobacz szczegóły wpisu »