www.tomaszewski.com.pl

Firma Tomaszewski to największy w kraju dystrybutor roślin doniczkowych. Kupowane rośliny doniczkowe są specjalnie pakowane i mogą być dostarczone do klienta. Na życzenie klienta rośliny mogą być specjalnie importowane. Z oferty sklepów firmowych korzystają klienci indywidualni, jak i np. restauracje. Za pośrednictwem firmy możliwe jest nie jedynie nabywanie, ale i wypożyczanie kwiatów. Na stronie znajdziemy szczegóły działalności opisywanej firmy.

  • Adres witryny: www.tomaszewski.com.pl
  • Data dodania: 13.12.2011 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 812
  • Wyświetleń: 10962
  • CTR: 7.41%
Oceń stronę

Ocena: 5.0/10 (18 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Automatyczne systemy nawadniające.

systemy-nawodnien.pl »Dodano - 04.05.2011

systemy-nawodnien.pl to strona poświęcona firmie, która od wielu lat wykonuje automatyczne systemy nawadniające. W swojej ofercie zawiera montaż systemu nawodnień, na który udzielana jest gwarancja. W ofercie znajduje się również serwisowanie oraz naprawa istniejących systemów nawodnień, znajduje się także wykonanie sy... zobacz szczegóły wpisu »

Internetowy sklep ogrodniczy

www.trawy24.pl »Dodano - 25.05.2011

Ogrodnikom, właścicielom i wielbicielom ogrodów proponujemy prestiżowe mieszanki traw Barenbrug. W ofercie pełna gama nasion traw co do miejsca siewu i funkcji: mieszanki sportowe, mieszanki ozdobne, mieszanki na grunty suche, mieszanki drogowe, pastewne, mieszanki uniwersalne. Możemy zaoferować też coraz popularniejsz... zobacz szczegóły wpisu »

Nowoczesne systemy nawadniania

www.royal-garden.com.pl »Dodano - 27.05.2011

Firma Royal Garden oferuje profesjonalne usługi w zakresie ogrodnictwa. Firma projektuje na przykład oczka oraz inne ogrodowe zbiorniki wodne. W zakres usług firmy wchodzi ochrona, np. chemiczna, roślin przed szkodnikami. Szczególne miejsce w ofercie firmy zajmują nowoczesne systemy nawadniania. Promowana strona zawier... zobacz szczegóły wpisu »

"Szawo" Zdzisław Szabelski

www.szkolkaszabelski.pl »Dodano - 08.10.2012

Strona internetowa posiadająca w sprzedaży rośliny iglaste, na żywopłoty, rośliny liściaste, okrywowe, zimozielone oraz drzewa alejowe ( akacje, brzozy, buki, głogi, jarząby, klony, wiśnie japońskie itp. ) i drzewa owocowe. Zapraszamy serdecznie!... zobacz szczegóły wpisu »

Terraneo - Nawadnianie

terraneo.pl »Dodano - 20.04.2013

Nasze przedsiębiorstwo trudni się projektowaniem i składaniem układów skraplających na rzecz ogrodów, przestrzeni roślinnych oraz parków. Naszymi nabywcami są podmioty prywatne, wspólnoty a także przedsiębiorstwa troszczące się o swoje otoczenie.... zobacz szczegóły wpisu »