www.tomaszewski.com.pl

Firma Tomaszewski to największy w kraju dystrybutor roślin doniczkowych. Kupowane rośliny doniczkowe są specjalnie pakowane i mogą być dostarczone do klienta. Na życzenie klienta rośliny mogą być specjalnie importowane. Z oferty sklepów firmowych korzystają klienci indywidualni, jak i np. restauracje. Za pośrednictwem firmy możliwe jest nie jedynie nabywanie, ale i wypożyczanie kwiatów. Na stronie znajdziemy szczegóły działalności opisywanej firmy.

  • Adres witryny: www.tomaszewski.com.pl
  • Data dodania: 31.12.2014 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 826
  • Wyświetleń: 13256
  • CTR: 6.23%
Oceń stronę

Ocena: 4.9/10 (33 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wynajem podnośników - Kłodzko

www.wynajempodnosnikow.eu »Dodano - 27.01.2011

Wynajem podnośników koszowych i sprzętu budowlanego na terenie kotliny kłodzkiej i województwa dolnośląskiego. Usługi wysokościowe, odśnieżanie dachów, pielęgnacja zieleni, montaż i konserwacja reklam, konserwacja oświetlenia zewnętrznego i prace specjalistyczne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sprz... zobacz szczegóły wpisu »

Systemy nawadniające, projektowanie i realizacja ogrodów

www.gardenland.pl »Dodano - 27.01.2011

Projektowanie i aranżacja krajobrazu, oraz kompleksowa realizacja terenów zielonych.Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem terenów zielonych, także według projektów inwestora.-Przygotowaniem terenów pod prace wykonawcze.-Montażem i obsługą systemów nawadniających, wiodących firm.-Zakładaniem trawników z siewu oraz gotow... zobacz szczegóły wpisu »

Wertykulatory al-ko.pl

www.al-ko.pl »Dodano - 04.01.2015

Aktualnie dzięki ogólnoświatowej sieci oddziałów plus tysiącom zatrudnionych pracowników jesteśmy jednym spośród liderów we wdrażaniu innowacji do wielu płaszczyzn życia. Nasze produkty głównie kreowane są z myślą o branżach takich jak zagadnienia motoryzacyjne, ogrodnictwo, klimatyzacja i wentylacja, przemysł i tworzy... zobacz szczegóły wpisu »

Sklep OLMIS

www.olmis.pl »Dodano - 01.01.2015

Strona sklepu oferującego preparaty odstraszajace dzikie zwierzeta. Środki dzialają odstraszajaco na dziki, sarny, zajace i inne dzikie zwierzeta.... zobacz szczegóły wpisu »

Projektowanie ogrodów

www.projektowanieogrodow.de »Dodano - 17.05.2016

Nasi specjaliści głównie specjalizują się w opracowywaniu wyjątkowych projektów ogrodów, łącząc siłę natury i koncepcję praktycznego wykorzystania przestrzeni. Każdy ich projekt jest wysoce indywidualny i odzwierciedla oczekiwania naszych Klientów. Wszechstronna wiedza w sferze roślinności i architektury krajobrazu, po... zobacz szczegóły wpisu »