www.tomaszewski.com.pl

Firma Tomaszewski to największy w kraju dystrybutor roślin doniczkowych. Kupowane rośliny doniczkowe są specjalnie pakowane i mogą być dostarczone do klienta. Na życzenie klienta rośliny mogą być specjalnie importowane. Z oferty sklepów firmowych korzystają klienci indywidualni, jak i np. restauracje. Za pośrednictwem firmy możliwe jest nie jedynie nabywanie, ale i wypożyczanie kwiatów. Na stronie znajdziemy szczegóły działalności opisywanej firmy.

  • Adres witryny: www.tomaszewski.com.pl
  • Data dodania: 31.12.2014 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 822
  • Wyświetleń: 11743
  • CTR: 7%
Oceń stronę

Ocena: 5.1/10 (22 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Ogrody Szczecin "Nowy Ogród"

nowyogrod.com »Dodano - 26.01.2011

"Nowy Ogród" oferuje kompleksowe usługi z zakresu architektury krajobrazu. Projektujemy, urządzamy i pielęgnujemy tereny zieleni przy obiektach użyteczności publicznej oraz ogrody prywatne. Obszarem naszej działalności jest Szczecin i jego okolice. Zakres usług obejmuje m.in.: zakładanie systemów nawadniający... zobacz szczegóły wpisu »

Villadendron.pl-Ogrody Bielsko-Biała

www.villadendron.pl »Dodano - 01.02.2011

Oferujemy kompleksowe usługi ogrodnicze od A do Z.Projektowanie,wykonanie oraz całoroczną opiekę nad ogrodem.Lubimy wyzwania i nietypowe zlecenia.Możliwa pomoc w doborze małej architektury i materiałów brukarskich.Zaufaj profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem.Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!... zobacz szczegóły wpisu »

Ogrody Ewy - Pielęgnacja ogrodów

www.ogrodyewy.com »Dodano - 01.01.2015

Witryna prezentuje działalność firmy Ogrody Ewy, zajmującą się ogrodnictwem. Ważne miejsce w opisywanej ofercie zajmuje koszenie trawników. Oferta o nazwie Pielęgnacja ogrodów Rzeszów obowiązuje na całym Podkarpaciu. Oferta ta obejmuje zarówno sadzenie, jak i przycinanie krzewów. W serwisie umieszczona została galeria ... zobacz szczegóły wpisu »

Sklep ogrodniczy sklepdlaogrodu.pl

sklepdlaogrodu.pl »Dodano - 03.01.2015

Zachęcamy do zakupów w przejrzystym sklepie ogrodniczym. Zapewniamy szeroki asortyment towarów w najlepszych cenach. Oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty najlepszych marek firm ogrodniczych. W naszym sklepie znajdziesz również środki zapewniające ochronę w Twoim ogrodzie. Wszystkie nasze produkty oferujemy w najleps... zobacz szczegóły wpisu »

Przedsiębiorstwo usługowe Green Bud

green-bud.pl »Dodano - 03.01.2015

Firma green-bud z lublina to przedsiębiorstwo usługowe zajmujące się produkcją elementów małej architektury jak również projektowaniem i wykonawstwem ogrodów. Firma oferuje również wykonawstwo i montaż ogrodzeń stalowych i drewnianych oraz usługi minikoparką. Firma oferuje projekt i montaż dekoracji świątecznych na zew... zobacz szczegóły wpisu »