www.tomaszewski.com.pl

Firma Tomaszewski to największy w kraju dystrybutor roślin doniczkowych. Kupowane rośliny doniczkowe są specjalnie pakowane i mogą być dostarczone do klienta. Na życzenie klienta rośliny mogą być specjalnie importowane. Z oferty sklepów firmowych korzystają klienci indywidualni, jak i np. restauracje. Za pośrednictwem firmy możliwe jest nie jedynie nabywanie, ale i wypożyczanie kwiatów. Na stronie znajdziemy szczegóły działalności opisywanej firmy.

  • Adres witryny: www.tomaszewski.com.pl
  • Data dodania: 13.12.2011 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 803
  • Wyświetleń: 10385
  • CTR: 7.73%
Oceń stronę

Ocena: 4.7/10 (14 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Ogrody Szczecin "Nowy Ogród"

nowyogrod.com »Dodano - 26.01.2011

"Nowy Ogród" oferuje kompleksowe usługi z zakresu architektury krajobrazu. Projektujemy, urządzamy i pielęgnujemy tereny zieleni przy obiektach użyteczności publicznej oraz ogrody prywatne. Obszarem naszej działalności jest Szczecin i jego okolice. Zakres usług obejmuje m.in.: zakładanie systemów nawadniający... zobacz szczegóły wpisu »

Ogrody Kraków

www.zachari-ogrody.com »Dodano - 27.01.2011

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie ogrodów i kształtowania terenów zieleni. Naszym celem jest urządzanie wyjątkowych i pięknych ogrodów, które odzwierciedlają ich indywidualność. Stawiamy na kreatywność oraz dobry kontakt z każdym klientem. Od Państwa zależy czy ogród będzie budził zachwyt.... zobacz szczegóły wpisu »

Automatyczne systemy nawadniające.

systemy-nawodnien.pl »Dodano - 04.05.2011

systemy-nawodnien.pl to strona poświęcona firmie, która od wielu lat wykonuje automatyczne systemy nawadniające. W swojej ofercie zawiera montaż systemu nawodnień, na który udzielana jest gwarancja. W ofercie znajduje się również serwisowanie oraz naprawa istniejących systemów nawodnień, znajduje się także wykonanie sy... zobacz szczegóły wpisu »

Sklep ogrodniczy sklepdlaogrodu.pl

sklepdlaogrodu.pl »Dodano - 03.02.2012

Zachęcamy do zakupów w przejrzystym sklepie ogrodniczym. Zapewniamy szeroki asortyment towarów w najlepszych cenach. Oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty najlepszych marek firm ogrodniczych. W naszym sklepie znajdziesz również środki zapewniające ochronę w Twoim ogrodzie. Wszystkie nasze produkty oferujemy w najleps... zobacz szczegóły wpisu »

Terraneo - Nawadnianie

terraneo.pl »Dodano - 20.04.2013

Nasze przedsiębiorstwo trudni się projektowaniem i składaniem układów skraplających na rzecz ogrodów, przestrzeni roślinnych oraz parków. Naszymi nabywcami są podmioty prywatne, wspólnoty a także przedsiębiorstwa troszczące się o swoje otoczenie.... zobacz szczegóły wpisu »