www.tomaszewski.com.pl

Firma Tomaszewski to największy w kraju dystrybutor roślin doniczkowych. Kupowane rośliny doniczkowe są specjalnie pakowane i mogą być dostarczone do klienta. Na życzenie klienta rośliny mogą być specjalnie importowane. Z oferty sklepów firmowych korzystają klienci indywidualni, jak i np. restauracje. Za pośrednictwem firmy możliwe jest nie jedynie nabywanie, ale i wypożyczanie kwiatów. Na stronie znajdziemy szczegóły działalności opisywanej firmy.

  • Adres witryny: www.tomaszewski.com.pl
  • Data dodania: 13.12.2011 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 812
  • Wyświetleń: 11168
  • CTR: 7.27%
Oceń stronę

Ocena: 5.0/10 (18 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Choroby i szkodniki roślin

choroby-szkodniki.pl »Dodano - 11.02.2011

Opisy i fotografie kilkuset chorób i szkodników roślin. Informacje o objawach, szkodliwości oraz metodach zwalczania. Czym pryskać i jak zapobiegać chorobom i szkodnikom roślin w ogrodzie, w domu, na balkonie i tarasie. Łatwe wyszukiwanie chorób i szkodników wg objawów obserwowanych na roślinach. Już nie musisz obawiać... zobacz szczegóły wpisu »

W trosce o Twój ogród

www.bdbsklep.pl »Dodano - 12.06.2011

Bdbsklep posiada w swej ofercie także bogaty wybór produktów i sprzętu do Państwa warsztatu. Sklep internetowy oferuje Państwu pełny asortyment w branży leśnej i ogrodniczej. Firma specjalizuje się sprzedażą części do pilarek, kosiarek, oraz zamienników do najpopularniejszych i renomowanych producentów na całym świecie... zobacz szczegóły wpisu »

Usługi ogrodnicze Lodz

www.ogrody-lodz.com.pl »Dodano - 30.07.2011

Może właśnie kończysz budowę mieszkania? Czas by pomyśleć o jego najbliższym otoczeniu. Ogród nie urośnie z dnia na dzień. A może rozmyślasz o zmianach w jego obecnym wyglądzie? Firma pomoże Ci doprowadzić do realizacji marzenia o ogrodzie z Twoich snów. Agrol oferuje bogaty zakres usług, m.in.: karczowanie terenów pod... zobacz szczegóły wpisu »

Forum Ogrodnicze

forum.poradnikogrodniczy.pl »Dodano - 03.12.2011

Forum ogólnodostępne dla ogrodników amatorów oraz pasjonatów uprawy kwiatów w mieszkaniu, na balkonie oraz tarasie. Rozmawiamy o chętnie uprawianych roślinach rabatowych, wspaniale kwitnących kwiatach jednorocznych i o wieloletnich bylinach, a także o drzewach i krzewach ozdobnych, wypełniających nasze ogrody obfitą zi... zobacz szczegóły wpisu »

APEKS Ogród - kosiarki, pilarki, kosy spalinowe

kosiarka.net »Dodano - 14.03.2012

Firma APEKS Ogród zajmuje się sprzedażą i serwisem urządzeń do ogrodu :- kosiarki,- pilarki,- kosy spalinowe,- traktorki ogrodowe.Posiadamy sprzęt takich firm jak :John Deere, Makita, MTDZapraszamy : 33/ 474-05-15Bielsko-Biała, ul. Argentyna 4. Firma nasza prowadzi również serwis sprzętu ogrodniczego wszystkich marek. ... zobacz szczegóły wpisu »