www.tomaszewski.com.pl

Firma Tomaszewski to największy w kraju dystrybutor roślin doniczkowych. Kupowane rośliny doniczkowe są specjalnie pakowane i mogą być dostarczone do klienta. Na życzenie klienta rośliny mogą być specjalnie importowane. Z oferty sklepów firmowych korzystają klienci indywidualni, jak i np. restauracje. Za pośrednictwem firmy możliwe jest nie jedynie nabywanie, ale i wypożyczanie kwiatów. Na stronie znajdziemy szczegóły działalności opisywanej firmy.

  • Adres witryny: www.tomaszewski.com.pl
  • Data dodania: 13.12.2011 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 803
  • Wyświetleń: 10392
  • CTR: 7.73%
Oceń stronę

Ocena: 4.7/10 (14 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wertykulatory- największy wybór.

rol-invest.pl »Dodano - 27.12.2010

Wertykulacja naszego trawnika to zabieg bardzo ważny szczególniepo ciężkiej zimie. Wertykulator możemy kupić w dobrym sklepie. Do wyboru mamy maszynę spalinowe lub elektryczne. Na mniejsze działki kupimy wertykulator elektryczny, natomiast na większy areał wejdziemy raczej w wertykulator spalinowy. Zabieg zaczynamy od ... zobacz szczegóły wpisu »

Odwodnienia basenowe

www.odwodnieniabasenowe.pl »Dodano - 21.01.2011

Dzięki informacjom, które zawarte są na stronach naszego portalu internetowego wybór a nawet montaż niezbędnego na każdym basenie, bardzo funkcjonalnego odwodnienia stanie się wyjątkowo prosty. Odwodnienia basenowe znajdują również zastosowanie w obiektach sportowych, zakładach pracy oraz salonach SPA, gdzie wykorzysty... zobacz szczegóły wpisu »

Choroby i szkodniki roślin

choroby-szkodniki.pl »Dodano - 11.02.2011

Opisy i fotografie kilkuset chorób i szkodników roślin. Informacje o objawach, szkodliwości oraz metodach zwalczania. Czym pryskać i jak zapobiegać chorobom i szkodnikom roślin w ogrodzie, w domu, na balkonie i tarasie. Łatwe wyszukiwanie chorób i szkodników wg objawów obserwowanych na roślinach. Już nie musisz obawiać... zobacz szczegóły wpisu »

Pompy ciepła Kielce

www.studnie.biz »Dodano - 26.02.2011

www.studnie.biz, to strona internetowa firmy, która gwarantuje usługi typu: wiercenie studni głębinowych, odwiert, pompy ciepła, jak i odwierty geotermalne. Najistotniejszy jest fakt, iż jest to pewna firma, poprzez co z pewnością będziemy dobrze wspominali współpracę. W Internecie mamy sposobność przeczytać opinie dot... zobacz szczegóły wpisu »

Zielona pracownia - architektura krajobrazu

www.zielona-pracownia.pl »Dodano - 21.09.2011

Zazieleń się z nami!Pomożemy Ci zaprojektować, wykonać i odpowiednio pielęgnować ogród.Oferujemy profesjonalną, sympatyczną i szybką obsługę.Każdego klienta traktujemy indywidualnie i wyjątkowo:)W ofercie:- projekty ogrodów przydomowych,- zielone aranżacje nowoczesnych przestrzeni biurowych,- projekty terenów zielonych... zobacz szczegóły wpisu »