www.tomaszewski.com.pl

Firma Tomaszewski to największy w kraju dystrybutor roślin doniczkowych. Kupowane rośliny doniczkowe są specjalnie pakowane i mogą być dostarczone do klienta. Na życzenie klienta rośliny mogą być specjalnie importowane. Z oferty sklepów firmowych korzystają klienci indywidualni, jak i np. restauracje. Za pośrednictwem firmy możliwe jest nie jedynie nabywanie, ale i wypożyczanie kwiatów. Na stronie znajdziemy szczegóły działalności opisywanej firmy.

  • Adres witryny: www.tomaszewski.com.pl
  • Data dodania: 31.12.2014 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 826
  • Wyświetleń: 12511
  • CTR: 6.6%
Oceń stronę

Ocena: 5.0/10 (31 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Kratki nierdzewne

www.kratkinierdzewne.pl »Dodano - 21.01.2011

Kratki odwodnieniowe, które mają za zadanie zebranie oraz odprowadzenie gromadzącej się wody znajdują zastosowanie wewnątrz każdego pomieszczenia narażonego na kontakt z wodą. Dzięki wykorzystaniu przy ich produkcji wysokiej jakości stali nierdzewnej łatwo je utrzymać w wymaganej czystości oraz przeprowadzać niezbędną ... zobacz szczegóły wpisu »

Pompy ciepła Kielce

www.studnie.biz »Dodano - 26.02.2011

www.studnie.biz, to strona internetowa firmy, która gwarantuje usługi typu: wiercenie studni głębinowych, odwiert, pompy ciepła, jak i odwierty geotermalne. Najistotniejszy jest fakt, iż jest to pewna firma, poprzez co z pewnością będziemy dobrze wspominali współpracę. W Internecie mamy sposobność przeczytać opinie dot... zobacz szczegóły wpisu »

Zielona pracownia - architektura krajobrazu

www.zielona-pracownia.pl »Dodano - 21.09.2011

Zazieleń się z nami!Pomożemy Ci zaprojektować, wykonać i odpowiednio pielęgnować ogród.Oferujemy profesjonalną, sympatyczną i szybką obsługę.Każdego klienta traktujemy indywidualnie i wyjątkowo:)W ofercie:- projekty ogrodów przydomowych,- zielone aranżacje nowoczesnych przestrzeni biurowych,- projekty terenów zielonych... zobacz szczegóły wpisu »

Agrogarden S.C. - Projektowanie i zakładanie ogrodów Poznań

agrogarden.pl »Dodano - 19.12.2011

Strona spółki agrogarden s.c., projekty zdjęcia porady projektowanie i zakładanie, usługi ogrodnicze, ogrody przydomowe i zieleń przy firmach, galeria zdjęć ogrodów, serdecznie zapraszamy do współpracy, obszar działania Poznań i całe województwo wielkopolskie... zobacz szczegóły wpisu »

Żurawina wielkoowocowa - sadzonki i uprawa.

zurawina.net »Dodano - 05.01.2015

Żurawina wielkoowocowa jest rośliną pochodzącą z Ameryki Północnej ale jej owoce są nam świetnie znane z przetworów takich jak soki, napoje, konfitury czy choćby żurawina do mięs. Podstawowa różnica między rodzimą żurawiną błotną a amerykańską żurawiną wielkoowocową polega na wielkości owoców tej drugiej. Co do smaku, ... zobacz szczegóły wpisu »