www.kmwformat.pl

Na stronie przedstawione zostały drzwi z oferty producenta o nazwie KMW FORMAT. Firma realizuje także projekty, które przesyłane są przez biura projektowe. Specjalnością firmy są drzwi wejściowe, jednak produkuje ona też drzwi wewnętrzne. Oferta zatytułowana jest Drzwi zewnętrzne Wrocław, ale obowiązuje ona w całej Polsce. Oferta przewiduje możliwość produkcji drzwi na specjalne życzenie klienta. Firma współpracuje z najlepszymi partnerami, np. renomowanymi producentami zamków. Projekty drzwi mogą w dodatku zawierać różne ozdobne naświetla.

  • Adres witryny: www.kmwformat.pl
  • Data dodania: 03.08.2011 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 5
  • Wyświetleń: 300
  • CTR: 1.67%
Oceń stronę

Ocena: 2.3/10 (3 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Okna Bydgoszcz

www.acobud.pl »Dodano - 17.01.2011

Nasze przedsiębiorstwo działa w szeroko pojętej branży budowniczej, oferujemy w tej sferze wszechstronną obsługę i szeroki wachlarz produktów. Zespół składa się z młodych i pomysłowych ludzi, którzy odznaczają się wielkim zaangażowaniem oraz rzetelnością oferowanych usług. Posiadamy najlepszych pracowników, którzy ofer... zobacz szczegóły wpisu »

Drzwi - www.fagos.com.pl

www.fagos.com.pl »Dodano - 14.02.2011

Drzwi bezprzylgowe to innowacyjna pomiędzy drzwi wewnętrznych technika stanowiąca powrót do klasycznego wzornictwa. W drzwiach bezprzylgowych skrzydło tworzy jednolitą płaszczyznę i jest całkowicie zlicowane z ościeżnicą. Dzisiejszy innowacyjny design przeważnie idzie w kierunku eklektyzmu czerpiąc z rozmaitych epok i ... zobacz szczegóły wpisu »

Okna Wrocław żaluzje moskitiery rolety

www.oknawroclaw.pl »Dodano - 11.08.2011

Oferujemy nowoczesne okna Wrocław,najnowszej generacji okien Wrocław na profilu pięcio i sześciokomorowym VEKA należącym do najwyższej klasy jakości'A' o znakomitych parametrach. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam poznać oczekiwania klientów. Zajmujemy się profesjonalnym montażem oraz serwisem oferowanych towarów ... zobacz szczegóły wpisu »

Okna Warszawa

www.halex.waw.pl »Dodano - 14.04.2011

Nasza firma oferuje szeroki wybór okien zarówno drewnianych jak i z tworzyw sztucznych. A przy tym oferujemy drzwi do lokalu mieszkalnego i domu - wejściowe i wewnętrzne. Oferujemy także usługi licencjonowanych zarządców domów i mieszkań, a oprócz tego inżynierów - nadzory budowlane, przeglądy, oceny techniczne i tak d... zobacz szczegóły wpisu »

Warszawa - wysokiej klasy rolety rzymskie

www.hornisse.pl »Dodano - 21.09.2011

Hornisse zapewnia kompleksową obsługą dotyczącą aranżacji okiennych. Szczególne miejsce w tej ofercie zajmują żaluzje, np. aluminiowe. Asortyment tej firmy charakteryzuje zwłaszcza zróżnicowanie deseni i kolorów. Warszawa jest miastem, gdzie oferowane są rolety rzymskie i pozostałe artykuły. Wszystkie proponowane artyk... zobacz szczegóły wpisu »