www.kmwformat.pl

Na stronie przedstawione zostały drzwi z oferty producenta o nazwie KMW FORMAT. Firma realizuje także projekty, które przesyłane są przez biura projektowe. Specjalnością firmy są drzwi wejściowe, jednak produkuje ona też drzwi wewnętrzne. Oferta zatytułowana jest Drzwi zewnętrzne Wrocław, ale obowiązuje ona w całej Polsce. Oferta przewiduje możliwość produkcji drzwi na specjalne życzenie klienta. Firma współpracuje z najlepszymi partnerami, np. renomowanymi producentami zamków. Projekty drzwi mogą w dodatku zawierać różne ozdobne naświetla.

  • Adres witryny: www.kmwformat.pl
  • Data dodania: 03.08.2011 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 5
  • Wyświetleń: 299
  • CTR: 1.67%
Oceń stronę

Ocena: 2.3/10 (3 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Drzwi wahadłowe, przesuwne Kraków

www.aquaglass.pl »Dodano - 07.03.2011

Patrząc na współczesne biura, sklepy, korporacje, łatwo zauważyć tendencję do stylizowania tych miejsc na bardzo nowoczesne. Wszystko dzięki kładzeniu nacisku na dużą liczbę szklanych powierzchni. Spotykamy szklane windy, drzwi, stoły a nawet całe ściany. Aquaglass pragnie sprostać zapotrzebowaniu na szklane drzwi waha... zobacz szczegóły wpisu »

Zakład szklarsko -ramiarski Vitro

vitrobedzin.w.interia.pl »Dodano - 05.04.2011

Zakład szklarsko - ramiarski "Vitro - inż Piotr Grabowski" jest pracownią wieloletnimi z tradycjami. Na naszym lokalnym rynku wykonujemy z powodzeniem nasze usługi nieprzerwanie od 1992 roku. Posiadane przez nas bogate doświadczenie oraz niezwykłe zaangażowanie skutkuje wysoką jakością wykonywanych usług. Ofe... zobacz szczegóły wpisu »

Okna Goleniów

www.naturline.com.pl »Dodano - 12.07.2011

Jesteśmy producentem okien i drzwi drewnianych sosnowych i mahoniowych. Nasze produkty są najwyższej jakości. Produkujemy również okna PCV i aluminiowe. Fabryka specjalizuje się w produkcji okien i drzwi na indywidualne zamówienia, zarówno do obiektów nowoczesnych jak i obiektach objętych nadzorem konserwatora zabytków... zobacz szczegóły wpisu »

Bramy garażowe, okna i drzwi, ogrodzenia Bydgoszcz

www.kolbuddom.pl »Dodano - 19.07.2011

Firma Kolbud DOM prowadząca działalność w Bydgoszczy proponuje swoim klientom szeroki wybór bram garażowych, okien i drzwi i akcesorii do bram. W ofercie segmentowe bramy garażowe, drzwi garażowe, garażowe bramy uchylne, roletowe bramy Wiśniowskiego, bramy garażowe przesuwne, bramy rozwierne, bramy wjazdowe, ogrodzenia... zobacz szczegóły wpisu »

Okna energooszczędne

www.pinus-okna.pl »Dodano - 25.07.2011

Gwarantujemy wyśmienitej jakości okna pasywne, z jakich będą państwo na pewno zadowoleni. Ogromną uwagę przykładamy do fachowego nastawienia do wszystkich kontrahentów, tak aby nie mieli oni obiekcji co do realizacji Pinusa a także ochoczo zalecali firmę rodzinie. Oferujemy sporo rodzajów okien, choćby okna pasywne, kt... zobacz szczegóły wpisu »