www.kmwformat.pl

Na stronie przedstawione zostały drzwi z oferty producenta o nazwie KMW FORMAT. Firma realizuje także projekty, które przesyłane są przez biura projektowe. Specjalnością firmy są drzwi wejściowe, jednak produkuje ona też drzwi wewnętrzne. Oferta zatytułowana jest Drzwi zewnętrzne Wrocław, ale obowiązuje ona w całej Polsce. Oferta przewiduje możliwość produkcji drzwi na specjalne życzenie klienta. Firma współpracuje z najlepszymi partnerami, np. renomowanymi producentami zamków. Projekty drzwi mogą w dodatku zawierać różne ozdobne naświetla.

  • Adres witryny: www.kmwformat.pl
  • Data dodania: 03.08.2011 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 5
  • Wyświetleń: 579
  • CTR: 0.86%
Oceń stronę

Ocena: 2.6/10 (8 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Okna

www.oknapetecki-kalisz.pl »Dodano - 18.11.2010

Jesteśmy punktem dystrybucji produktów oferowanego przez przedsiębiorstwo Petecki. Nasza firma zaliczana jest do wąskiej czołówki największych firm wytwarzających i stolarkę okienną z PCV. Nagradzani byliśmy kilka razy podczas prestiżowych targów Interbud. Jesteśmy firmą zapewniającym nowoczesne metodyki w technice oki... zobacz szczegóły wpisu »

Zakład Stolarski - Wiesław Przeklasa

www.stolarskizaklad.pl »Dodano - 09.01.2011

Firma powstała 1976 roku w Tarnowie. Obecnie, dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii maszyn i materiałów, tworzymy produkty najwyższej jakości. Zajmujemy się produkcją stolarki meblowej oraz budowlanej, dopasowanej do wymogów klienta.W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim: Meble kuchenne, drzwi wewnętrzn... zobacz szczegóły wpisu »

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne - porady producenta

www.drzwiwewnetrzne.info »Dodano - 28.03.2011

Przydatne porady producentów drzwi, Zobacz jak poprawnie zamontować i kupić odpowiednie drzwi do swojego domu. Sprawdź jak powinny wyglądać drzwi w kolorze pasującym do wnętrz domu. Bezcenne informacje prosto z fabryki. Wybierając drzwi wewnętrzne do swojego domu często trzeba trzeba się zastanowić czy drzwi które zami... zobacz szczegóły wpisu »

Warszawa - wysokiej klasy rolety rzymskie

www.hornisse.pl »Dodano - 21.09.2011

Hornisse zapewnia kompleksową obsługą dotyczącą aranżacji okiennych. Szczególne miejsce w tej ofercie zajmują żaluzje, np. aluminiowe. Asortyment tej firmy charakteryzuje zwłaszcza zróżnicowanie deseni i kolorów. Warszawa jest miastem, gdzie oferowane są rolety rzymskie i pozostałe artykuły. Wszystkie proponowane artyk... zobacz szczegóły wpisu »

Warszawa - praktyczne żaluzje drewniane

www.idea.waw.pl »Dodano - 27.09.2011

Warszawska firma IDEA pomoże w profesjonalnej dekoracji okien. IDEA została założona z miłości do piękna oraz potrzeby praktyczności. Poza tym, liczne promocje zachęcają do częstszego odwiedzania sklepu. Żaluzje drewniane sprawdziła już niemalże cała Warszawa. Oferta firmy wraz z danymi kontaktowymi dostępna jest na st... zobacz szczegóły wpisu »