kominkikwidzinski.pl

Kaszubskie Centrum Kominkowe - zajmujemy się budową kominków jak też sprzedażą wkładów kominkowych powietrznych i wodnych znanych firm takich jak Hajduk, Arysto, Lechma, Jotul, Spartherm, Dovre, Tarnava, Fonte-Flamme. Oferujemy kominki tradycyjne, kaflowe, kominki otwarte, rustykalne i portalowe.Dlaczego warto sprawić sobie kominek? Dlatego, że tworzy bardzo miłą, przytulną atmosferę pomieszczenia w którym się znajduje. Oprócz charakteru ozdobnego posiada on również zaletę, jaką niewątpliwie jest ogrzanie domu w tani i ekologiczny sposób.Nasza firma działa na terenie całego województwa pomorskiego. Mamy siedzibę w Chmielnie, gdzie można zobaczyć wiele z przykładowych realizacji. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której regularnie dodajemy ostatnio wykonane kominki.

  • Adres witryny: kominkikwidzinski.pl
  • Data dodania: 21.03.2015 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 1
  • Wyświetleń: 8578
  • CTR: 0.01%
Oceń stronę

Ocena: 4.2/10 (13 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Kabiny prysznicowe

www.glasskol.com »Dodano - 10.02.2011

Sklep internetowy Glasskol prezentuje Państwu kabiny prysznicowe zrobione z wysokiej jakości hartowanego szkła. Ten materiał jest niesamowicie trwały przez co nie ulega uszkodzeniu podczas szorowania i czyszczenia. Trzeba także zwrócić uwagę na jego elegancki wygląda oraz wytrzymałość na uderzenia. Nie ma sytuacji, w k... zobacz szczegóły wpisu »

Centrale alarmowe

napad.pl »Dodano - 18.03.2011

Centrale alarmowe posiadające sterowanie z wykorzystaniem urządzeń działających w sieci GSM to doskonałe rozwiązanie kiedy dużo podróżujemy zostawiając lokal opustoszałe - zarówno gdy budujemy nowy system lub jeżeli już chcemy unowocześnić istniejący już system alarmowy, by dodatkowo zabezpieczyć własne mienie. W naszy... zobacz szczegóły wpisu »

ja-ck.com.pl

ja-ck.com.pl »Dodano - 31.12.2014

Firma JA-CK działa na terenie całej Polski. Świadczymy usługi związane z gospodarką wodno-ściekową, instalujemy szamba, oczyszczalnie ścieków, zbiorniki, separatory.Nasz asortyment to m. in.: - oczyszczalnie ścieków z drenażem rozsączającym, - oczyszczalnie ścieków do gruntów gliniastych-biorlogiczne - szamba ekologicz... zobacz szczegóły wpisu »

Materace hilding.pl

www.hilding.pl »Dodano - 01.01.2015

Produkty Hilding uwzględniają różną budowę ciała i wagę oraz pozostałe preferencje użytkowników. W ofercie materace dla dzieci i dla osób uczulonych. Producent stosuje różne techniki, czego dowodem są materace kieszonkowe i lateksowe. Produkty maja różne opcje, mające na celu udoskonalenia komfortu użytkowania i przedł... zobacz szczegóły wpisu »

Www.technomac.pl

technomac.pl »Dodano - 16.08.2013

Drewno kompozytowe oferowane przez nas jest idealne do tworzenia tarasów oraz elewacji. Nasze artykuły posiadają 15 letnią gwarancję. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do rozmowy z naszym działem sprzedaży.... zobacz szczegóły wpisu »