kominkikwidzinski.pl

Kaszubskie Centrum Kominkowe - zajmujemy się budową kominków jak też sprzedażą wkładów kominkowych powietrznych i wodnych znanych firm takich jak Hajduk, Arysto, Lechma, Jotul, Spartherm, Dovre, Tarnava, Fonte-Flamme. Oferujemy kominki tradycyjne, kaflowe, kominki otwarte, rustykalne i portalowe.Dlaczego warto sprawić sobie kominek? Dlatego, że tworzy bardzo miłą, przytulną atmosferę pomieszczenia w którym się znajduje. Oprócz charakteru ozdobnego posiada on również zaletę, jaką niewątpliwie jest ogrzanie domu w tani i ekologiczny sposób.Nasza firma działa na terenie całego województwa pomorskiego. Mamy siedzibę w Chmielnie, gdzie można zobaczyć wiele z przykładowych realizacji. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której regularnie dodajemy ostatnio wykonane kominki.

  • Adres witryny: kominkikwidzinski.pl
  • Data dodania: 21.03.2015 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 1
  • Wyświetleń: 8853
  • CTR: 0.01%
Oceń stronę

Ocena: 4.3/10 (15 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

DOM Ropczyce - usługi remontowe, usługi budowlane

www.domropczyce.pl »Dodano - 01.06.2011

Firma „DOM” w Ropczycach powstała w 1996r. Zaczynaliśmy jako mała firma sprzedająca różnego rodzaju materiały budowlane. Przez ten czas stawialiśmy głównie na rozwój oraz na zaspokajanie rosnących potrzeb naszych klientów. Od 14 lat nabraliśmy doświadczenia, które przyczyniło się do pozyskania wielu stałych klientów or... zobacz szczegóły wpisu »

Napędy do bram skrzydłowych

www.dobrenapedy.pl »Dodano - 12.07.2011

Właścicielem sklepu DobreNapedy.pl jest przedsiębiorstwo Automatic Control z wieloletnim doświadczeniem w wyborze, instalacji i naprawie automatyki do bram. Sprostawszy wymaganiom klientów i podążając z duchem czasu w strukturze firmy została stworzona komórka zajmująca się handlem napędów i akcesoriów do automatyki br... zobacz szczegóły wpisu »

Fako - kotły węglowe

www.fako.pl »Dodano - 21.07.2011

Fabryka Kotłów Fako posiada w ofercie kotły różnego rodzaju tj. kotły węglowe, kotły wodne, kotły na biomasę. Szeroki wybór i innowacyjność rozwiązań to nasze główne atuty. Oferowane przez nas produkty mogą być opalane zarówno paliwami stałymi, jak i płynnymi. Ponad to wykonujemy kotły na specjalne zamówienie. Siedziba... zobacz szczegóły wpisu »

Defro Kotły CO

defro-online.pl »Dodano - 01.02.2012

Ciepło Twojego Domu to Kotły DEFRO, Gwarancja Jakości,Lider Rynku w Produkcji Kotłów na Paliwa Stałe, Numer 1 w Polsce i Europie,Pełna Oferta, Labolatorium DEFRO oraz Najnowsza Technologia to Gwarancja Njalepszych rozwiązań w Twoim Domu Bezpłatna Dostawa 41/222 8 222,... zobacz szczegóły wpisu »

manex-wroclaw.pl - Hurtownia budowlana Wrocław

manex-wroclaw.pl »Dodano - 06.08.2012

manex-wroclaw.pl - hurtownia budowlana oferująca pełen asortyment materiałów budowlanych do budowy nowego, pięknego, wręcz wymarzonego domku. Naszą tradycją jest dbanie o klienta, a także jak najlepsze ceny, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni. Nasi doradcy handlowi sporządzają darmowy kosztorys domu, który zrobia ... zobacz szczegóły wpisu »