kominkikwidzinski.pl

Kaszubskie Centrum Kominkowe - zajmujemy się budową kominków jak też sprzedażą wkładów kominkowych powietrznych i wodnych znanych firm takich jak Hajduk, Arysto, Lechma, Jotul, Spartherm, Dovre, Tarnava, Fonte-Flamme. Oferujemy kominki tradycyjne, kaflowe, kominki otwarte, rustykalne i portalowe.Dlaczego warto sprawić sobie kominek? Dlatego, że tworzy bardzo miłą, przytulną atmosferę pomieszczenia w którym się znajduje. Oprócz charakteru ozdobnego posiada on również zaletę, jaką niewątpliwie jest ogrzanie domu w tani i ekologiczny sposób.Nasza firma działa na terenie całego województwa pomorskiego. Mamy siedzibę w Chmielnie, gdzie można zobaczyć wiele z przykładowych realizacji. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której regularnie dodajemy ostatnio wykonane kominki.

  • Adres witryny: kominkikwidzinski.pl
  • Data dodania: 21.03.2015 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 1
  • Wyświetleń: 8544
  • CTR: 0.01%
Oceń stronę

Ocena: 4.2/10 (13 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Denex - Docieplenia Budynkow ŚLĄSK

www.denex.pl »Dodano - 13.05.2011

Jesteśmy profesjonalną i nowoczesną firmą wykonującą Kompleksowe prace wykończeniowe. W naszym zespole znajdują się doświadczeni fachowcy, którzy z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania. Służymy również radą w doborze materiałów oraz zagospodarowaniu przestrzeni...Zakres usług świadczonych przez firmę DE... zobacz szczegóły wpisu »

Fako - kotły węglowe

www.fako.pl »Dodano - 21.07.2011

Fabryka Kotłów Fako posiada w ofercie kotły różnego rodzaju tj. kotły węglowe, kotły wodne, kotły na biomasę. Szeroki wybór i innowacyjność rozwiązań to nasze główne atuty. Oferowane przez nas produkty mogą być opalane zarówno paliwami stałymi, jak i płynnymi. Ponad to wykonujemy kotły na specjalne zamówienie. Siedziba... zobacz szczegóły wpisu »

Mieszkania Kraków

www.a2.nieruchomosci.pl »Dodano - 05.08.2011

Na stronie zaprezentowana została oferta biura pośrednictwa o nazwie A2 Nieruchomości. Oprócz budynków, biuro zajmuje się dodatkowo transakcjami związanymi z gruntami. Oferty zamieszczane w serwisie obejmują rozmaite obiekty, np. domy i kamienice. Biuro działa głównie na terenie Krakowa, lecz zajmuje się też rynkiem w ... zobacz szczegóły wpisu »

ja-ck.com.pl

ja-ck.com.pl »Dodano - 31.12.2014

Firma JA-CK działa na terenie całej Polski. Świadczymy usługi związane z gospodarką wodno-ściekową, instalujemy szamba, oczyszczalnie ścieków, zbiorniki, separatory.Nasz asortyment to m. in.: - oczyszczalnie ścieków z drenażem rozsączającym, - oczyszczalnie ścieków do gruntów gliniastych-biorlogiczne - szamba ekologicz... zobacz szczegóły wpisu »

Ceramika i armatura włoska - Sklep FajnaCeramika.pl

fajnaceramika.pl »Dodano - 15.03.2012

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów ceramiki włoskiej i armatury sanitarnej włoskiej m.in.: bidety, miski wc, umywalki, wanny, brodziki, pisuary, postumenty i wiele innych - włoskich producentów: Kerasan, Nero Ceramica, Catalano i Simas.... zobacz szczegóły wpisu »