kominkikwidzinski.pl

Kaszubskie Centrum Kominkowe - zajmujemy się budową kominków jak też sprzedażą wkładów kominkowych powietrznych i wodnych znanych firm takich jak Hajduk, Arysto, Lechma, Jotul, Spartherm, Dovre, Tarnava, Fonte-Flamme. Oferujemy kominki tradycyjne, kaflowe, kominki otwarte, rustykalne i portalowe.Dlaczego warto sprawić sobie kominek? Dlatego, że tworzy bardzo miłą, przytulną atmosferę pomieszczenia w którym się znajduje. Oprócz charakteru ozdobnego posiada on również zaletę, jaką niewątpliwie jest ogrzanie domu w tani i ekologiczny sposób.Nasza firma działa na terenie całego województwa pomorskiego. Mamy siedzibę w Chmielnie, gdzie można zobaczyć wiele z przykładowych realizacji. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której regularnie dodajemy ostatnio wykonane kominki.

  • Adres witryny: kominkikwidzinski.pl
  • Data dodania: 21.03.2015 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 1
  • Wyświetleń: 8718
  • CTR: 0.01%
Oceń stronę

Ocena: 3.9/10 (14 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Portal budowlany - BudujPrzez.net

BudujPrzez.net »Dodano - 10.02.2011

Portal budowlany, budownictwo, budowa domu. Wszystko co potrzebujesz wiedzieć na temat budowania domu - praktyczne porady,najpopularniejsze tematy, internetowy dziennik budowlany, szukanie ekip budowlanych, sklepów z materiałami a dla firm darmowa reklama w internecie, dziennik realizacji, lokalizacja firmy.... zobacz szczegóły wpisu »

Centrale alarmowe

napad.pl »Dodano - 18.03.2011

Centrale alarmowe posiadające sterowanie z wykorzystaniem urządzeń działających w sieci GSM to doskonałe rozwiązanie kiedy dużo podróżujemy zostawiając lokal opustoszałe - zarówno gdy budujemy nowy system lub jeżeli już chcemy unowocześnić istniejący już system alarmowy, by dodatkowo zabezpieczyć własne mienie. W naszy... zobacz szczegóły wpisu »

Denex - Docieplenia Budynkow ŚLĄSK

www.denex.pl »Dodano - 13.05.2011

Jesteśmy profesjonalną i nowoczesną firmą wykonującą Kompleksowe prace wykończeniowe. W naszym zespole znajdują się doświadczeni fachowcy, którzy z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania. Służymy również radą w doborze materiałów oraz zagospodarowaniu przestrzeni...Zakres usług świadczonych przez firmę DE... zobacz szczegóły wpisu »

Klimatyzatory

www.cometronnt.pl »Dodano - 29.05.2011

Jesteśmy korporacją z długoletnim doświadczeniem w dystrybucji najlepszych klimatyzatorów jak również wentylatorów. Funkcjonujemy w obrębie województwa śląskiego. Dobierzemy oraz uruchomimy różnego rodzaju wentylacje w różnorakich obiektach. Klimatyzacja zarówno w twoim lokalu czy biurze albo dosłownie w muzeach nie je... zobacz szczegóły wpisu »

Invest Komfort - Komfortowe Wnętrze

komfortowewnetrze.eu »Dodano - 06.05.2015

Blog Komfortowe Wnętrze to przede wszystkim obszerne opisy wraz z dobrej jakości zdjęciami wnętrz. Blog ma służyć jako inspiracja dla osób, które urządzają lub modernizują swoje mieszkanie. Powstał z myślą o klientach Invest Komfort, ale cieszy nas każdy nowy użytkownik, któremu możemy pomóc lub podsunąć pomysł w wystr... zobacz szczegóły wpisu »