kominkikwidzinski.pl

Kaszubskie Centrum Kominkowe - zajmujemy się budową kominków jak też sprzedażą wkładów kominkowych powietrznych i wodnych znanych firm takich jak Hajduk, Arysto, Lechma, Jotul, Spartherm, Dovre, Tarnava, Fonte-Flamme. Oferujemy kominki tradycyjne, kaflowe, kominki otwarte, rustykalne i portalowe.Dlaczego warto sprawić sobie kominek? Dlatego, że tworzy bardzo miłą, przytulną atmosferę pomieszczenia w którym się znajduje. Oprócz charakteru ozdobnego posiada on również zaletę, jaką niewątpliwie jest ogrzanie domu w tani i ekologiczny sposób.Nasza firma działa na terenie całego województwa pomorskiego. Mamy siedzibę w Chmielnie, gdzie można zobaczyć wiele z przykładowych realizacji. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której regularnie dodajemy ostatnio wykonane kominki.

  • Adres witryny: kominkikwidzinski.pl
  • Data dodania: 21.03.2015 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 1
  • Wyświetleń: 8654
  • CTR: 0.01%
Oceń stronę

Ocena: 3.9/10 (14 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

DOM Ropczyce - usługi remontowe, usługi budowlane

www.domropczyce.pl »Dodano - 01.06.2011

Firma „DOM” w Ropczycach powstała w 1996r. Zaczynaliśmy jako mała firma sprzedająca różnego rodzaju materiały budowlane. Przez ten czas stawialiśmy głównie na rozwój oraz na zaspokajanie rosnących potrzeb naszych klientów. Od 14 lat nabraliśmy doświadczenia, które przyczyniło się do pozyskania wielu stałych klientów or... zobacz szczegóły wpisu »

ja-ck.com.pl

ja-ck.com.pl »Dodano - 31.12.2014

Firma JA-CK działa na terenie całej Polski. Świadczymy usługi związane z gospodarką wodno-ściekową, instalujemy szamba, oczyszczalnie ścieków, zbiorniki, separatory.Nasz asortyment to m. in.: - oczyszczalnie ścieków z drenażem rozsączającym, - oczyszczalnie ścieków do gruntów gliniastych-biorlogiczne - szamba ekologicz... zobacz szczegóły wpisu »

muratorplus.pl - Serwis budowlany

www.muratorplus.pl »Dodano - 01.01.2015

Na własną rękę można szukać wiadomości o budownictwie. Nigdy nie będziemy przekonani, czy udostępnione nam informacje posiadają jakąś wartość. Gdy zostaniemy wprowadzeni w błąd, to otrzymamy informację zwrotną dopiero po remoncie, toteż lepiej wejść na znany serwis budowlany.... zobacz szczegóły wpisu »

Firany wisan.pl

www.wisan.pl »Dodano - 31.12.2014

Firma Wisnan jest jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych zajmujących się wytwarzaniem firan oraz wyrobów dekoracyjnych. Firma został założony 65 lat temu, a jej produkty słyną z wysokiej jakości, ciekawego wzornictwa i niezawodności, które są importowane do blisko 30 europejskich krajów.... zobacz szczegóły wpisu »

Farby-dachowe.eu

farby-dachowe.eu »Dodano - 21.03.2015

Strona, którą chcielibyśmy wam tutaj w jakikolwiek sposób zaprezentować, należy do tych, które oferują użytkownikom duże zasoby wiedzy. Serwis farby-dachowe.eu jest stroną o problematyce ogólnobudowlanej. W głównej mierze znajdują się tutaj teksty przedstawiające przeróżne prace dotyczące budowy. Jednakże w co poniektó... zobacz szczegóły wpisu »