kominkikwidzinski.pl

Kaszubskie Centrum Kominkowe - zajmujemy się budową kominków jak też sprzedażą wkładów kominkowych powietrznych i wodnych znanych firm takich jak Hajduk, Arysto, Lechma, Jotul, Spartherm, Dovre, Tarnava, Fonte-Flamme. Oferujemy kominki tradycyjne, kaflowe, kominki otwarte, rustykalne i portalowe.Dlaczego warto sprawić sobie kominek? Dlatego, że tworzy bardzo miłą, przytulną atmosferę pomieszczenia w którym się znajduje. Oprócz charakteru ozdobnego posiada on również zaletę, jaką niewątpliwie jest ogrzanie domu w tani i ekologiczny sposób.Nasza firma działa na terenie całego województwa pomorskiego. Mamy siedzibę w Chmielnie, gdzie można zobaczyć wiele z przykładowych realizacji. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której regularnie dodajemy ostatnio wykonane kominki.

  • Adres witryny: kominkikwidzinski.pl
  • Data dodania: 21.03.2015 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 1
  • Wyświetleń: 8874
  • CTR: 0.01%
Oceń stronę

Ocena: 4.5/10 (16 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

House4you Nieruchomości Warszawa

www.house4you.pl »Dodano - 01.01.2015

House4you to nowoczesne biuro nieruchomości o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości na którym funkcjonujemy od 2006 roku oferując naszym klientom nieruchomości w województwie mazowieckim w powiatach: Legionowskim, Wołomińskim, Nieporęckim. Na stronach naszego serwisu internetowego znajdą Państwo: domy, działki, m... zobacz szczegóły wpisu »

Pracownia Ikonopisania i Pozłotnictwa

www.ikony.czest.pl »Dodano - 30.01.2011

Pracownia Ikonopisania i Pozłotnictwa A.D.2001 Katarzyna Stawarska Kula i Jarosław Kula Piszemy kanoniczne ikony wg. wzorów ikon prawosławnych, bizantyjskich i greckich przy użyciu tempery jajowej i płatków 24 karatowego złota . Ikony i ołtarze z naszej Pracowni znajdują się w wielu kolekcjach i kościołach w Polsce i n... zobacz szczegóły wpisu »

Porcelana japońska

www.nagomi.pl »Dodano - 21.04.2011

Jeśli ktoś jest zafascynowany całokształtem japońskiej kultury, to bez wątpienia Nagomi jest dla niego idealnym miejscem. Każdy znajdzie tutaj coś w sam raz dla siebie: od pałeczek służących do jedzenia, poprzez różne dekoracje, aż po porcelanę. Mało tego, nie jest to tylko sklep japoński, ale również całkiem duży zbió... zobacz szczegóły wpisu »

Materace hilding.pl

www.hilding.pl »Dodano - 01.01.2015

Produkty Hilding uwzględniają różną budowę ciała i wagę oraz pozostałe preferencje użytkowników. W ofercie materace dla dzieci i dla osób uczulonych. Producent stosuje różne techniki, czego dowodem są materace kieszonkowe i lateksowe. Produkty maja różne opcje, mające na celu udoskonalenia komfortu użytkowania i przedł... zobacz szczegóły wpisu »

projekty.muratordom.pl

projekty.muratordom.pl »Dodano - 01.01.2015

Dużo osób stwierdza, że projekt domu to bezużyteczny kawałek papieru. W jak dużym są błędzie, dowodzi to samo życie, a ściślej zaplanowanie spraw bieżących. Jezeli zamierzamy coś zrobić, to musimy się do takiej akcji przygotować. Bez właściwego planu nie uzyskamy zamierzonego celu.... zobacz szczegóły wpisu »