www.house4you.pl

House4you to nowoczesne biuro nieruchomości o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości na którym funkcjonujemy od 2006 roku oferując naszym klientom nieruchomości w województwie mazowieckim w powiatach: Legionowskim, Wołomińskim, Nieporęckim. Na stronach naszego serwisu internetowego znajdą Państwo: domy, działki, mieszkania, apartamenty, a także: domy, działki na wsi oraz gospodarstwa rolne i siedliska i nieruchomości rekreacyjne. W naszej pracy korzystamy z najnowszych technologii informatycznych.

Nasza baza danych o nieruchomościach jest regularnie aktualizowana. Naszą dewizą jest profesjonalizm, dyskrecja oraz elastyczność w kontaktach z klientami, którym przedstawiamy najkorzystniejsze oferty, kierując się możliwościami finansowymi i sugerowanymi preferencjami. W ramach współpracy z starannie wyselekcjonowanymi bankami i biurami notarialnymi zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa kredytowego oraz finansowania zakupu wybranych przez Państwa nieruchomości.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi i porady związane z zakupem nieruchomości, a także wynajmem domów, mieszkań i lokali użytkowych. Ze względu na siedzibę firmy dysponujemy bardzo dobrym rozeznaniem terenów na północ od Warszawy w szczególności okolic Zalewu Zegrzyńskiego i starorzecza Bugu. Okolice te są jednymi z najpiękniejszych okolic podwarszawskich rokujących dynamiczny rozwój turystyki i bazy rekreacyjnej. Położenie geograficzne, akweny wodne oraz naturalne parki krajobrazowych leżące 30 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy stanowią szczególną atrakcję turystyczną na weekendowe wypady poza miasto.

Różnorodność ścieżek rowerowych, miejsca połowu ryb dla wędkarzy oraz możliwość uprawiania sportów wodnych czyni ten rejon szczególnie atrakcyjnym w okresie letnim. Wszystkie nasze transakcje są ubezpieczone. Gwarancją wysokiej jakość usług jest licencja państwowa nr 7961

  • Adres witryny: www.house4you.pl
  • Data dodania: 01.01.2015 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 17
  • Wyświetleń: 1037
  • CTR: 1.64%
Oceń stronę

Ocena: 6.8/10 (50 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Ogłoszenia nieruchomosci - allenieruchomosc.pl

www.allenieruchomosc.pl »Dodano - 26.01.2011

Ogólnopolska giełda nieruchomości. Kup, sprzedaj, wynajmij, zamień dom, mieszkanie, apartament, garaż, obiekt, lokal użytkowy, działkę, halę, magazyn. Ogromna baza aktualnych ogłoszeń nieruchomości. Znajdziesz u nas oferty z rynku pierwotnego i wtórnego. Serdecznie zapraszamy na www.allenieruchomosc.pl... zobacz szczegóły wpisu »

Działki rekreacyjne Wielkopolska

www.dzialki-zgierzynka.pl »Dodano - 08.03.2011

Zaczynamy podział i sprzedawanie gruntu rolnego w pobliżu Pniew. Działki zlokalizowane są 4 km od Pniew w kierunku Lwówka. Przemieszczając się od drugiej strony, czyli autostrady jest 16 km do zjazdu. Tak czy inaczej z Poznania dojedziemy w czasie mniejszym niż godzina. Piękny teren oddzielony od drogi nr 92 kilkumetro... zobacz szczegóły wpisu »

Nieruchomości ABAKUS - KONIN

www.abakus.konin.pl »Dodano - 10.03.2011

Oferujemy usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyceny nieruchomości:- pośrednictwo w kupnie, sprzedaży, wynajmie lokali i nieruchomości mieszkalnych (działki, mieszkania, domy) czy też komercyjnych (działki, obiekty handlowe, przemysłowe, biurowe itp.) - transakcje kompleksowe - od skojarzenia... zobacz szczegóły wpisu »

janiszewski.com.pl - wycena nieruchomości Warszawa

www.janiszewski.com.pl »Dodano - 06.01.2015

Janiszewski.com.pl to serwis na którym znajdą Państwo ofertę wyceny nieruchomości. Wśród naszych klientów były takie marki, jak Shell, OBI czy Citibank. Nieustannie zwiększamy nasze kwalifikacje podczas licznych kursów i szkoleń. Rzeczoznawca majątkowy inż. Paweł Janiszewski posiada potrzebne uprawnienia. Naszą specjal... zobacz szczegóły wpisu »

Przetargi - bizzone.pl

www.bizzone.pl »Dodano - 03.01.2015

Bizzone.pl tworzy codziennie aktualizowaną bazę informacji biznesowych. Profesjonalny zespół pracowników monitoruje tysiące źródeł w poszukiwaniu szans dla ludzi przedsiębiorczych, chcących uruchamiać nowe działalności gospodarcze, rozwijać dotychczasowe. W bizzone.pl odnajdziemy: przetargi krajowe, przetargi unijne, p... zobacz szczegóły wpisu »